Inglismaa koondise poolkaitsja Steven Gerrard teeb trenni.Foto: BEN STANSALL
MM 2014
20. juuni 2014, 02:55

Suarez muserdas Inglismaad, kohvipoisid murdsid elevandid, Kreeka andis Jaapanile lahingu (12)

Jalgpalli MM-finaalturniiril peeti täna kolm kohtumist. Kolumbia alistas 2:1 Elevandiluuranniku ning kuna teises kohtumises tegid seni punktita Jaapan ja Kreeka väravateta viigi, on 6 punkti kogunud Kolumbia C-alagrupist automaatselt ka edasi. Päeva põnevaimas kohtumises alistas Uruguai 2:1 Inglismaa, esmakordselt ajaloos pole Inglismaa kogunud kahe vooruga punktigi.

02:53

Ühe poolaja kümnekesi mänginud Kreeka viigistas 0:0 Jaapaniga!

02:50

Lisaminutid tiksuvad, kuid ruttame asjadest veidi ette - kui mäng lõpebki 0:0 viigiga, tähendab see seda, et Kolumbia on pääsenud alagrupist edasi! Elevandiluurannikul on 3 punkti ning Kreeka ja Jaapan jätkavad ühe punktiga. Viimases kohtumises on vastamisi Jaapan-Kolumbia ja Elevandiluurannik-Kreeka. See tähendab seda, et teoreetiliselt on igal meeskonnal veel edasipääsušanss täiesti olemas. Iseasi, mis valemitega.

02:48

Jaapanlastel meeletul kiirusel ületulek ning Torosidisel ei jää muud üle kui käega mängida. Karistuslöök 25 meetri pealt superkohast, kuid Tornedzis päästab Endo löögi.

02:44
OptaJoe

0 - #GRE have failed to keep a clean sheet in any of their seven #WorldCup matches. Imminent?

Kreeka on viimases seitsmes MM-kohtumises olnud suutmatu puhtaid pabereid hoida. Normaalaja lõpuni on jäänud 5 minutit ning üha enam tundub, et see seaduspära murtakse. Jaapanlased lihtsalt ei suuda esiti sihtida.

02:37

Oi, brazuca!

02:31

Jaapanlased meenutavad juba eestlasi! Võimalusi rohkem kui küll, kuid kasu ei mingit!

Esmalt leiab Kagawa värava alt Okubo, kuid jaapanlane lööb väravaga silmitsi olles taevasse. Siis spurdib Uchida, kuid temagi niivõrd kindel löök maandub värava kõrval.

Kuigi kreeklased ei suuda standardolukordades kümnekesi hakkama saada, suudavad nad siiamaani kontrollida.

02:20

Kreeklastel oli neli nurgalööki järjest, millest ühest oleks ka värav sündinud, kui Kawashima poleks väravavaht. Olümpose jumalad on vist kümnekesi mängivatele kreeklastele tõesti appi tulnud, mäng on hoopis teine.

02:13

Jälle kaart, seekord omanikuks Samaras. Mida rohkem kreeklased kaarte kütavad, seda suurem on võimalus jaapanlastel üsna kerge värav saada. Ka nüüd oli selliseks võimalus, kuid Endo karistuslöök põrkus müüri.

01:52

Meenutame aga veelkord tänast mänguõhtut, kus Inglismaa sai 1:2 kolki Uruguailt. Ütleme nii, et olukord on keeruline, kui mitte ulmeliselt raske. Ning inglased on loomulikult pettunud, ütleb Inglise peatreener Roy Hodgson.

01:48

Poolaeg! Ei ole enam imepärane, et ka tänase päeva kolmandas mängus on poolajaks seis 0:0

01:44

El Salvadorist pärit kohtunik Joel Aguilar ei kõhle - Punane!

01:43

Kreeklastel on tõesti raske - esimesel poolajal on tehtud kaks vahetust: Mitroglou puusavigastus osutub tõsisemaks kui arvati ning mees ei suuda siiski platsile joosta, sisse vahetati Gekas.

Fetfatzidise asemele tuuakse sisse superstaar Karakounis. Pole midagi teha, nüüd peab minema täispangale.

01:43
OptaJoe

RT @OptaJose: 1 - Konstantinos Katsouranis is the first #GRE player to be sent off in a World Cup game. Setback.

Esimene kreeklane, kes MMil platsilt minema saadetakse..

01:40

Kreeklased jätkavad mängu kümnekesi! Kapten Katsouranis teenis oma teise kollase, lüües Hasebet jalgadesse.

01:25

23 minutit mängitud, jaapanlased muudkui pressivad ja pressivad, leides olukordades üles Osako. Küll aga on ta suluseisus, küll lööb mööda ning veel võivad kreeklased Zeusi tänada..

01:01

00:58

Ja nüüd! Jaapan - Kreeka!

00:30
FinallyMario

If we beat Costa Rica i want a kiss,obviously on the cheek, from the UK Queen.

Mario Balotelli oma hiilguses! "Kui me alistame Kostariika, tahan musi, ilmselgelt põsele, Inglismaa kuningannalt!

00:24
OptaJoe

0 - No team has ever lost their opening two games at the #WorldCup and advanced from the group. Miracle.

Mõttehetk Inglismaale - mitte ükski meeskond pole edasi pääsenud, kui avamängudes on vastu võetud kaotused. Ai.ai.aii..

00:01
ottjarvela

#ENG ei ole veel väljas. Kui #ITA alistab nii #CRC kui ka #URU ning #ENG alistab vähemalt 2 väravaga #CRC, on #ENG väravate vahega edasi.