Uruguai alistas 2:1 InglismaaFoto: IVAN ALVARADO
Jalgpalli MM 2014 galeriid
20. juuni 2014, 00:15

Jalgpalli MM-finaalturniiril raskendas inglaste seisu Uruguai, kes alistas Inglismaa Luis Suareze väravatest 2:1.

Avamängu Kostariikale kaotanud Uruguai alustas mängu südikalt. Mitmed üritused vormis lõpuks väravaks põlveoperatsiooni järel esimest korda platsile saand Luis Suarez, kes suunas väravasse Edison Cavani täpse söödu.

Inglaste poolt üritas mitu korda MMil seni kuivale jäänud Wayne Rooney ning lõpuks see ka õnnestus - veerand tundi enne normaalaja lõppu viigistas ta seisu 1:1le.

Suarezil püssirohtu aga jätkus ning 85. minutil lõi ta teise värava. Kuigi inglased üritasid viimse minutini viigiväravat lüüa ning karistualas jooksis ringi ka väravavaht Joe Hart, nad punkte siiski ei teeninud.

D-alagrupis on nüüd Uruguail 3 punkti, seejuures on sama seis ka homme omavahel mängival Kostariikal ja Itaalial. Inglismaa jätkab esmakordselt ajaloos pärast kahte esimest mängu punktita.