MM 2014

Kümme Inglismaa toetajat peale rünnakut haiglas (4)

Toimetas Karl Silver Must, 20. juuni 2014 12:14
Kinni peetud isikud Sao Paulos. Kokku peeti kinni 15 inimest, keda süüdistatakse Inglismaa fännide ründamises.Foto: STRINGER/BRAZIL/Reuters/Scanpix
Kümme Inglismaa koondise fänni viidi peale rünnakut haiglasse. Kõik ründajad olid rahvuselt brasiillased ja kandsid musta.

Kümme fänni viidi haiglasse peale seda kui neid rünnati Sao Paulo baaris. Politsei andmetel vahistati 15 inimest, kes kõik kandsid musta riietust. Rünnak toimus kahe baari ees ja politsei andmetel visati brittide suunas pomm, peale mida lõhuti fännide lipud. Ründajad põgenes ja üritas bussi peale ronida, kuid peeti kinni. Politsei konfiskeeris isikutelt kuus raketti, nukid, pistoda ja suukaitsme, mida kasutatakse võitlemiseks. Lisaks sellele, leiti meeste juurest veel ka ilutulestikku.

Ühe baari omanik, Reginaldo Pereira arvas, et rünnaku mõte oli britid paljaks varastada: „See oli väga kiire. Nad ilmusid kohale ja üritasid kõiki lüüa ja kõike lõhkuda ning loopisid rakette." Mees lisas, et iga kord kui toimub suurem üritus, juhtub sama asi.

Samal teemal

21.06.2014
Inglismaa jalgpall – 48 aastat peaga vastu seina jooksmist
20.06.2014
JALGPALLISTUUDIO: M.O.T.T. - Suarez on maailmaklassist, Cahill ja Jagielka mitte
20.06.2014
Suarez muserdas Inglismaad, kohvipoisid murdsid elevandid, Kreeka andis Jaapanile lahingu
20.06.2014
Inglismaa peatreener: Suarezi värav oli tippklassist!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee