Nigeeria alistas 1:0 Bosnia ja Hertsegoviiina.Foto: UESLEI MARCELINO
Jalgpalli MM 2014 galeriid
22. juuni 2014, 03:27

Jalgpalli MM-finaalturniiri F-alagrupi teise vooru teises kohtumises alistas Nigeeria tänu Peter Odemwingie 29. minuti väravale 1:0 käimasoleva MMi ainsa debütandi Bosnia ja Hertsegoviina.

Mõned minutid enne Odemwingie tabamus toimetas palli võrku ka Bosnia ründaja Edin Džeko, ent Uus-Meremaa kohtunikebrigaadi abikohtunik tühistas selle eksklikult suluseisu tõttu. Odemwingie tabamusele tegi hea eeltöö Emmanuel Emenike.

F-alagrupi tabel näeb pärast teist vooru välja selline: Argentiina 6, Nigeeria 4, Iraan 1, Bosnia ja Hertsegoviina 0. Argentiinal on edasipääs kindel, Bosnia sõidab igal juhul koju. Iraan vajab viimase vooru mängust Bosniaga võitu ja seda, et Nigeeria samal ajal Argentiina käest punkte ei teeniks.