Cristiano Ronaldo Foto: Julio Cortez
MM 2014
23. juuni 2014, 02:57

Portugal viigistas viimasel võimalusel USAga, Alžeeria tegi ajalugu, Belgia pääses edasi (2)

Jalgpalli MMil tõmmati täna joon alla teisele mänguvoorule. H-grupi esimeses mängus alistas Belgia 1:0 Venemaa koondise, Alžeeria alistas suisa 4:2 Lõuna-Korea ning Portugal jättis edasipääsulootused õhkõrnaks, kui viigistas 2:2 USAga.
02:54

MILLINE MÄNG! 2:2!
Cristiano Ronaldo söödab viimasel lisaminutil värava ees oodanud Varelale ning viigistab seisu! Portugal jääb ellu!

02:49

02:45

Portugal nii kergelt putsasid varna ei viska, 3 + mõned lisaminutid on veel aega!

02:45
brazuca

.@GMA @soccergods Hair, feet... I don't mind what players try to score with.

MMi ametlik pall on taas kõnelenud: "Juuksed, jalad.. Mind ei morjenda, millega mängijad värava löövad."

02:42
OptaJoe

RT @OptaJack: 2 - #USA have not won consecutive World Cup games since their first two matches in 1930. Target.

USA pole kunagi võitnud kahte järjestikus MM-matši alates esimesest finaalturniirist 1930. aastal. Kas seekord läheb õnneks?

02:41

Värava ees käis söödumäng, kes palli lõpuks sisse suudab lüüa. Lõpuks saab Dempsey kõhuga jaole.

02:40

USKUMATU! 2:1 ning Clint Dempsey on taaskord kangelane! Portugal pretendeerib suluseisule ning selline 50-50 segadus ta tõepoolest on.

02:33

Jermaine Jonesi võidutants ning Portugali vapustanud löök - SIIN

02:31
Merili Luuk

Ja päevast saab öö ning ööst saab päev, peagi Portugali kaotust näed. Sellised riimiread tulevad kell 2.30 hommikul. Jalgpalli MM hakkab vist tõesti oma halba palet näitama.
20 minutit lõpuni ning ütleme nii, et kui Portugal viigistab, on seis neil suhteliselt raske - Nii Saksamaal kui USAl oleks seega neli punkti, Ghanal ja Portugalil üks. Mõlemad meeskonnad mängivad viimases voorus omavahel. KUi Saksamaa ja USA viigistaks, poleks aga kahel viimasel meeskonnal midagi teha. Isegi siis kui Portugal võidaks Ghanat ning USA võidaks Saksamaad, hakkab lugema väravatevahe ning seda on juba neid tümitanud saksklastest raske oodata. Saksa võidu korral võib aga kõike juhtuda - siis hakkab lugema USA ja Portugali vastasseis.

02:22

Jones saab veel kangelaseks! Mees lööb kaugelt peale ning õrna vindiga pall maandub Beto silma taha, et mehel silm ka ei pilgu. Suts ja valmis, kuid oioi kui valus nõelamine see oli.

02:21

MILLINE POMMLÖÖK USALT! 1:1!

02:10
Merili Luuk

15. minutil mängu sekkunud Eder korraldab vastastele rohkem meelehärmi kui Cristiano Ronaldo. Teistele inimeste halba ei soovi, kuid hakka veel mõtlema, et Postiga vigastus tuli õigel hetkel..

02:08

USA on teisele poolajale tulnud väga suure himuga, sest Betol on tööd küllaga.

01:57

Selline nägi välja Tim Howardi võrkpallurit meenutav käelöök, mis tõrjus Ederi kauglöögi.

01:52
OptaJoe

RT @OptaJack: 9 - #USA had more shots in the first half vs Portugal than they did in 90 minutes vs Ghana (8). Effort.

USA on teinud avapoolajal Portugali vastu rohkem lööke kui 90 minutiga 2:1 võidumängus Ghana vastu. Prioriteedid on paigas, noh!

01:47

"Löö! Löö ometi!" hüüab Jürgen Klinsmann oma meeskonnale. Vaheajale läheme Portugali 1:0 eduseisus

01:46
Merili Luuk

POST! Ja Howardi supertõrje! Kuigi Portugal on peale avaväravat passinud, on neil mõtted siiski head - Nani löök raksatas posti, sellest põrkunud pall leidis Ederi jala, kuid Howard laksas ta käega siiski üle otsajoone. Napp, napp!

01:39

Joogipausiaeg!

01:32

Stiilinäide, kuidas maailma parimat jalgpallurit karpi võita. USA pressib siiani ning pall ei saa eriti Portugali väljakupoolelt lahkudagi