Kaia Kanepi alustas võidukaltFoto: ANDREW COWIE
24. juuni 2014, 20:54

FOTOD: Kaia Kanepi alistas Wimbledonis Jankovici ja pääses teise ringi! (15)

Täna alustas Wimbledoni turniiri Kaia Kanepi (WTA 42), kelle vastaseks oli serblanna Jelena Jankovic (WTA 8). Kanepi võitis mängu 6:3, 6:2.
21:18

Teises ringis kohtub Kanepi Kasahstani tennisisti Jaroslava Švedovaga (WTA 65). Edasi, Kaia!

21:06

Mäng kestis kokku 1:11.

Kanepi lõi mängu jooksul 4 serviässa (Jankovic 1), topeltvigu kogunes talle 4 (Jankovicile 3). Esimene serv õnnestus Kanepil 57- Jankovicil 64-protsendiliselt. Äralööke kogunes Kanepile 28, Jankovicile 14, sundimata vigu tegi Kanepi 13, Jankovic 20. Kanepi realiseeris viiest murdepallist kolm, Jankovic kolmest mitte ühtegi.

20:54

Ja see saab realiseeritud ning Kanepi on alistanud maailma 7. reketi Jankovici 6:3, 6:2!

20:36

Uhh! Kanepi läheb 40:15 ette, kuid Jankovic võitleb end geimi tagasi ja teenib ka esimese murdepalli. Õnneks ta seda ei realiseeri ja geim viimaks ikkagi Kanepile. 3:1

20:29

Kanepi teenib murdepalli, kuid seekord jääb see realiseerimata ning Jankovic suudab geimi lõpuks ikkagi enda kasuks kallutada. Kanepi ees 2:1

20:23

Jankovic saab kahel korral seisu 40:40 peale, kuid mängu esimest murdepalli siiski teenida ei suuda ning geim Kanepile. 2:0

20:17

Väga hästi! Kanepi teenib teise seti avageimis kohe kolm murdepalli ja teine neist saab ka realiseeritud! 1:0

20:13

Kanepi lõi avasetis 3 serviässa (Jankovic 1), topeltvigu tegi Kanepi 2 (Jankovic 1). Esimene serv õnnestus meie tennisistil 58- Jankovicil aga 65-protsendiliselt.

20:11

Ja neist esimene saab kohe ka realiseeritud! Kanepi võitis seega esimese seti 6:3