Luis Suarez hammustas Giorgio Chiellinit!Foto: JAVIER SORIANO
MM 2014
24. juuni 2014, 21:15

Lisatud fotod!

SKANDAAL: Suarez hammustas vastast ning ei saanud kaartigi! (6)

Jalgpalli MMil tuleb ikkagi kasutusele võtta täiendavad kohtunikud. Kuigi D-alagrupis alistas Uruguai 1:0 Itaalia, ei saa võidust täiel määral rõõmu tunda, sest vahetult enne seda hammustas Luis Suarez Giorgio Chiellinit ning mehhiklasest kohtunik Marco Rodriguez seda ei märganud!

Intsident leidis aset 79. minutil, kui mõlemad mehed olid palli eest võitlemas, kuid ühtäkki otsustas Suarez Chiellinit kergelt naksata. Peale seda jäid mõlemad mehed murule istuma, Suarez hambast kinni hoidmas ning Chiellini õlga katsudes.

Hiljem demonstreeris Chiellini ka hambajälgi teistele ning kaugel polnud ka suurem käsikähmlus, kuid peakohtunik Rodriguez otsustas mängul edasi minna ning Suarezi suunas kaarte mitte välgutada!

Paar minutit hiljem sai nurgalöögijärgses olukorras peaga sihile Diego Godin ning nii pääses 1930. ja 1950. aasta maailmameister 1/8-finaali.

Itaallased mängisid 60. minutist vähemuses, sest peakohtunik otsustas eemaldada Claudio Marchisio.

Kokku tehti mängus 39 viga, teeniti neli kollast kaarti (mõlemad satsid kaks) ning üks punane kaart.