Ohver Giorgio ChielliniFoto: Hassan Ammar
MM 2014
24. juuni 2014, 21:45

Pureda saanud Chiellini: Naeruväärne, et Suarezit minema ei saadetud! (7)

Jalgpalli MM-i D-alagrupis Uruguai-Itaalia kohtumises Luis Suarezelt näksata saanud Giorgio Chiellini sõnas pärast mängu Itaalia telekanalile RAI TV, et uruguailane oleks pidanud eemaldatama. Reaalselt saaks Rahvusvaheline jalgpalliliit vastavalt reeglitele karistada Suarezit kaheaastase mängukeeluga.

Kohtunik Marco Rodriguez 79. minutil aset leidnud intsidendis aga kaarte ei välgutanud, kuigi telekordused andsid väga hästi mõista, mida Suarez tegi.

"Naeruväärne, et Suarezit minema ei saadetud. See oli selge, see oli hammustus," sõnas Chiellini, kes sai pureda õlga.

"Seejärel teeskles ta silmanähtavalt, sest ta teadis väga hästi, et tegi midagi, mida poleks tohtinud," kurjustas ta.

Uruguai pääses tänu Diego Godini 81. minutil löödud väravale ja 1:0 võidule alagrupist edasi, Itaalia jäi kolmandaks.