Nii Argentiina kui ka Nigeeria 16 parema sekkaFoto: PEDRO UGARTE
MM 2014
25. juuni 2014, 21:25

Jalgpalli MMil sai Argentiina superstaar Lionel Messi kirja turniiri kolmanda ja neljanda tabamuse, kui tulemusega 3:2 alistati Nigeeria koondis. Kaotusele vaatamata pääsesid 16 parema sekka ka aafriklased.

Messi viis Argentiina juhtima juba 3. minutil, kuid vaevalt minut hiljem Ahmed Musa viigistas. Esimese poolaja lisaminutil skooris taas - seekord otse karistuslöögist - Messi, kuid kohe teise poolaja alguses lõi oma teise värava ka Musa ning seis oli taas viigis.

Kuid ka nigeerlaste rõõm jäi üürikeseks: kolm minutit peale Musa tabamust skooris nurgalöögi järel Marcos Rojo ning kuigi võimalusi tekkis mõlemale meeskonnale veel ridamisi, lõppeski kohtumine Argentiina 3:2 võiduga.

Kaheksandikfinaalis ootab Argentiinat ees E-grupi teine- Nigeeriat aga esimene meeskond.