MM 2014

Uruguai president asus Suareze kaitsele (4)

AFP/BNS, 26. juuni 2014 06:53
Giorgio Chiellini ja Luis Suarez.Foto: AFP / Scanpix
Uruguai president José Alberto "Pepe" Mujica asus kolmapäeval kaitsma oma riigi jalgpallitähte Luis Suarezt, kes on sattunud MM-võistluste finaalturniiril skandaali keskmesse süüdistustega oma itaallasest vastase hammustamisest.

"Ma ei näinud teda kedagi hammustamas," ütles president ajakirjanikele, lisades, et jalgpallimatšides jagatakse üksteisele ikka hoope. Mujica sõnul on Suarez "suurepärane mängija".

Samal teemal

Uruguai jalgpalliliidu juht Wilmar Valdez ütles samuti, et tema arvates pole piisavalt tõendeid karistamaks Suarezt itaallase hammustamise eest. "See peab olema selge ja videol, mille FIFA (Rahvusvaheline Jalgpalliföderatsioon) meile andis, me arvame, et see ei ole tõesti selge," ütles Valdez, kes esitas oma seisukoha FIFA kuulamisel Rio de Janeiros. "Me oleme kindlad, et meie kaitse saavutab tulemusi," lisas ta.

Suarezt süüdistatakse Itaalia kaitsemängija Giorgio Chiellini hammustamises Uruguay 1:0 võidumängus teisipäeval. Võit viis Uruguai alagrupist edasi.

Uruguai meedia teatel võib FIFA langetada Suareze suhtes otsuse kolmapäeval või neljapäeval. Uruguay meeskonna järgmine vastane on laupäeval Colombia.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee