Kristjan Kangur.Foto: MERILI LUUK/ERAKOGU
28. juuni 2014, 00:17

Kristjan Kangur ja Milano tulid Itaalia meistriks! (4)

Itaalia korvpallimeistrivõistluste finaalseeria otsustavas seitsmendas mängus alistas Eesti koondise kapteni Kristjan Kanguri koduklubi Milano Emporio Armani tema eelmise hooaja tööandja Siena Montepaschi 74:67. Kangur krooniti teist aastat järjest Itaalia meistriks!
00:17

Sellega on meie ülekanne lõppenud, aitäh kaasa elamast ja head ööd!

00:16

On päris karm lõpetada hooaeg 27. juunil. Kangur pääseb nüüd teenitud puhkusele ja suvi näitab, kus ta uuel hooajal karjääri jätkab.

00:12

Sienale tõi Green 15, Haynes 14, Carter 13 punkti.

00:11

Milano kasoks viskas Gentile 18, Melli 11, Langford 9, Jerrells 8, Moss ja Hackett 7, Samuels ja Lawal 6 punkti.

00:10

Milano tuli Itaalia meistriks pärast 18-aastast ooteaega! Ning ühtlasi lõpetati Siena 8-aastane hegemoonia. See lõpp on kurb, sest klubi rahastamine väheneb nii kõvasti, et tulevat hooaega alustab Siena Itaalia tugevuselt neljandas liigas...

00:08

Täna 3 minutit mänginud Kristjan Kangur on teist aastat järjest tulnud Itaalia meistriks, eelmisel aastal tänase finaalivastase Siena ridades.

00:07

74:67 - Mäng on läbi, Milano on Itaalia meister ja rahvas valgub uskumatult kiiresti Mediolanumi väljakule!

00:04

70:62 - Hacketti vabavise tabab, Melli sunnib vastase pallikaotusele ja Moss sopsab kolmesega. Jääb alla minuti, see on võit ja Itaalia meistritiitel!

00:01

Jääb 1.29.

00:01

66:62 - Hackett näppab vastaselt palli ja realiseerib kiirrünnaku! Siena aeg maha, lisaks tuleb veel vabavise.

23:59

64:62 - Melli ründelauast. Jääb 2 minutit.

23:55

62:62 - Jerrellsi kolmene! Jääb 4 minutit.

23:53

59:60 - Viis minutit jääb ja läinud ööl NBA draft'is valitud Gentile on mängu enda peale võtnud.

23:50

54:58 - Lawali ja Mossi korvid annavad uut lootust.

23:46

48:56 - Kaks minutit mängitud ning Hacketti pallikaotusele järgneb korv Greenilt.

23:44

Kes peavad Milanole kastanid tulest tooma? Kangurit Banchi igatahes platsile ei saada. Melli, Lawal, Moss, Jerrells, Hackett.

23:43

48:54 - Kolmas veerandaeg läbi, ei toonud ka selle viimased kaks minutit midagi rõõmustavat. Mängupildi poolestki on MIlano niidid täiesti käest andnud, Siena tegutseb enesekindluse saanuna julgelt. 19:2 spurt on säärases mängus karm!

23:37

45:50 - Sienalt veel kolmene ja pealtpanek, Milano poolelt vastas ühe korviga Gentile. Seis pole lõbus.

23:31

43.45 - asi kisub kurjaks! Carter paneb ka kaks kolmest, platsi teises otsas aga Samuels korvi altki mööda! Kolmandast veerandist on mängitud pool.