Mehhiko jalgpallifännFoto: Hassan Ammar
MM 2014
30. juuni 2014, 01:58

Kostariika tegi jalgpalliajalugu. Holland pääses uskumatu lõpuga veerandfinaali! (11)

Brasiilias toimuval jalgpalli MM-finaalturniiril jätkati täna kaheksandikfinaalidega. Oma kuuenda järjestikuse kaheksandikfinaalide kaotuse sai Mehhiko, kes juhtis veel 88. minutil Hollandi vastu 1:0, kuid kaotas lõpuks 1:2. Turniiri suurüllataja Kostariika mängis kümnekesi jäänuna lõpuminutitel Kreeka vastu 1:0 edu maha, kuid alistas hellenid lõpuks penaltiseerias 5:3.

02:07

Samas tunneme kaasa Theofanis Gekasele. Vaevalt et tema ega paljud teised MMil mänginud kreeklased enam koondist järgmisel suurturniiril esindavad.. Vanus on juba piisavalt kõrge.

02:06

Oluline on ka fakt, et Kostariika mängis 67. minutist kümnekesi!

01:56

Kostariika on maailma kaheksa parima jalgpallimeeskonna hulgas!

01:55

Umana otsustav penalti: 5:3 ja KOSTARIIKA PÄÄSEB EDASI!

01:54

Vanameister Gekas eksib!!! Navas saab käe vahele!

01:53

KReeka väravavaht Karnezis on lootusetult väsinud. Campbell 4:3.

01:53

Cholevase laks paremasse nurka. 3:3

01:51

Gonzalez ka keskele. Selline pommitamine käib. 3:2.

Merili Luuk

Meenutame veelkord eilset fakti: kaheksa MM-penaltiseeriat on võitnud meeskond, kes löönud esimesena.

01:43

Kreeklaste peatreener Santos on väga rahulolematu ning Williams näitab talle üpris selgelt - kui veel õiendad, lendad tribüünile! Annab juhised kätte ning ta saadetaksegi minema!
Valus, valus, valus..

01:39

Ja tulevadki penaltid!

01:38

Kaks lisaminutit veel juures.. ning Mitroglou paneb kõigi närvid proovile, virutades meetri jagu väravast mööda. Tõenäoliselt näeme teist päeva järjest penaltiseeriat.

01:35
Merili Luuk

Ma olen alati mõelnud, mida pallurid lisaaja viimastel minutitel tunnevad. Pealtvaatajatele on penaltid loomulikult huvitavad, ühest küljest mängijatele ehk ka, kuid teisalt, see on vast nende elu üks närvesöövamaid momente. Seega, kas lisaaja lõpuhetkedel lüüakse seda palli juba niisama, et ehk läheb õnneks või üritatakse ikkagi täiega veel pingutada? Kreeka praegu jonni ei jäta, kuid Kostariika proovib neid pidurdada. Järelikult - usku on.