MM 2014

Kamerun asub uurima, ega nende mängijad MMil meelega kaotanud 

Toimetas Ott Järvela, 1. juuli 2014 10:40
Kameruni poolkaitsja Alex Song sai punase kaardi vastasmängija küünarnukiga löömise eest.Foto: Themba Hadebe
Kameruni jalgpalliliit avaldas pressiteate, kus kinnitas, et alustab uurimist väidetava kokkuleppemängu osas MM-finaalturniiril. Alaliidu eetikakomitee erilise tähelepanu all on Kameruni 0:4 kaotus Horvaatiale 18. juunil.

Aga uuritakse ka ülejäänud kohtumisi, kus Kamerun kaotas 0:1 Mehhikole ja 1:4 Brasiiliale. "Hiljutised vihjed pettuse osas ja samuti väide, et Kameruni meeskonnas "eksisteerib seitse mädanenud õuna" ei peegelda meie väärtusi ja põhimõtteid. Kuigi Rahvusvaheline Jalgpalliliit (FIFA) pole veel selles küsimuses meie poole pöördunud, oleme iseseisvalt uurimist alustanud. Kasutame kõik võimalikke meetmeid, et sellesse häirivasse teemasse võimalikult kiiresti selgus tuua," teatas Kameruni vutiliit.

Kahtlused A-alagrupi teises voorus Horvaatia käest saadud 0:4 kaotuse üle tõusid üles, kui süüdimõistetud kokkuleppemängude korraldaja Wilson Raj Perumal oskas õigesti ennustada nii Kameruni 0:4 kaotust kui ka seda, et üks Kameruni mängija teenib punase kaardi.

Mäletatavasti eemaldati esimese poolaja lõpus väljakult Kameruni poolkaitsja Alex Song, kes lõi küünarnukiga selga Horvaatia ründajat Mario Mandzukicit.

Samal teemal

02.07.2014
Kameruni skandaali võtmeisik tegi vastuolulise avalduse
01.07.2014
Jänkid leidsid lõpuks selle õige jalgpalli
30.06.2014
Kostariikast tillemaid veerandfinaliste on MMi ajaloos vaid neli
28.06.2014
Jalgpalli MM lööb Twitteris rekordeid

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee