MM 2014

Andre Schürrle iluväravast: tahtsingi nii lüüa!

Toimetas Ott Järvela, 1. juuli 2014, 11:00
Saksamaa meeskond tähistab Andre Schürrle (nr 9) tabamust mängus Alžeeriaga.Foto: Kirsty Wigglesworth
Jalgpalli MM-finaalturniiri 1/8-finaalis lisaaja teisel minutil Saksamaa Alžeeria vastu 1:0 juhtima viinud Andre Schürrle väitis, et tema teise jala tagant kannapiirkonnaga löödud värav polnud juhus, vaid plaan.

"Tahtsin palli värava poole suunata. Lõin sarnase värava ka kolm nädalat tagasi," sõnas Schürrle, ent möönis, et tal oli ka omajagu õnne, et pall tee Alžeeria väravasse leidis.

Peatreener Joachim Löw märkis, et hoolikama esituse puhul võinuks Saksamaa meeskond lisaaega vältida. "Kaotasime liiga sageli palli ja kinkisime Alžeeriale kontrarünnakuid. Avapoolajal tegime oma elu eriti keeruliseks, aga teisel poolajal ja lisaajal olime paremad."

1. juuli 2014, 11:29
JALGPALLISTUUDIO: Väravavaht Neuer tegi kaitsjana fenomenaalse mängu
1. juuli 2014, 10:57
Tige Saksamaa keskkaitsja tõrjus kriitikat: stiil pole tähtis, loeb vaid võit
1. juuli 2014, 02:00
1. juuli 2014, 01:40
Saksamaa sai südist Alžeeriast jagu alles lisaajal, veerandfinaalis kohtutakse Prantsusmaaga