Saksamaa koondise väravavaht Manuel Neuer Foto: PATRIK STOLLARZ
MM 2014
5. juuli 2014, 00:55

MMi esimeses poolfinaalis kohtuvad Saksamaa ja Brasiilia! (20)

Jalgpalli MMil peeti täna esimesed veerandfinaalid. Esimesena pääses nelja parema sekka Saksamaa, kes sai Maracanal 1:0 jagu Prantsusmaast; poolfinaalis kohtuvad sakslased Brasiiliaga, kes alistas 2:1 Kolumbia koondise.
02:10

Järelkajad:

01:37
Rob

Thiago Silva ei saa mängida ja Neymar ka audis. Läheb põnevaks.

01:26
00:56

Kohtumine on lõppenud Brasiilia 2:1 võiduga! Seega näeme poolfinaali Brasiilia - Saksamaa!

00:55
GaryLineker

Colombia, you have been an absolute delight at this World Cup. You will be missed. Thank you!

00:50

90 minutit on täis tiksunud, 5 lisaminutit veel

00:48

Neymar viiakse kanderaamiga platsilt ära ja ründeäss mängu jätkata ei saa.

00:42
OptaJoe

2002 - The last player before James Rodriguez to score in each of a team's first five World Cup matches was Rivaldo in 2002. Run. #BRA #COL

00:41
OptaJoe

RT @OptaJohan: 6 – James Rodriguez is the first player since 2002 (Ronaldo, 8) to score more than 5 goals in one World Cup. Phenomenon.

00:40

James Rodriguez ei eksi ja poolkaitsja on löönud oma turniiri kuuenda värava! Mängu lõpuni kümme minutit!

00:39

00:38

Julio Cesar saab ka kollase kaardi

00:38

Penalti Kolumbiale!

00:35

Selge pilt - see mees on saanud hakkama millegi imelisega!

00:34

Saksamaa ja Brasiilia poolfinaal muutub üha tõenäolisemaks...

00:33

David Luizi suurepärast karistuslööki saab vaadata SIIT!

00:32
OptaJoe

RT @OptaJose: 2002 - David Luiz is the 1st player to score a direct free kick goal for #BRA in a World Cup since Ronaldinho vs #ENG in 2002…

00:31
brazuca

I love free kicks I get to show my Hollywood range. #ballin

Ja Brazuca piuksuski!

00:30

Sel turniiril pole löödud just eriti palju väravaid otse karistuslöögist, kuid nüüd näitab David Luiz, et pole meestel need oskused kusagile kadunud. Brasiilia keskkaitsja skoorib oma 30 meetrilt!