Brasiilia poolfinaali!Foto: JORGE SILVA
MM 2014
5. juuli 2014, 01:10

Brasiilia koondis alistas jalgpalli MMi veerandfinaalis 2:1 Kolumbia ning pääses nelja parema sekka.

Brasiillased avasid skoori 7. minutil, kui nurgalöögi järel koksas palli Kolumbia puuri keskkaitsja Thiago Silva. Mitmeid võimalusi evinud peoperemehed duubeldasid viimaks eduseisu 69. minutil, kui suurepärase karistuslöögi kihutas David Ospina selja taha Thiago Silva keskkaitsepartner David Luiz.

Kümme minutit enne lõppu vähendas James Rodriguez penaltipunktilt (noormehe kuues värav sel turniiril!) kolumblaste kaotusseisu minimaalseks, kuid enamat ei suudetud ja nii ikkagi 2:1 võit Brasiiliale.

Poolfinaalis kohtub Brasiilia Saksamaaga, tõrvatilgaks meepotis on aga tõik, et Thiago Silva peab selle mängu kaartide tõttu vahele jätma. Ebaselge on ka Neymari saatus - ründeäss viidi mängu lõpus kanderaamiga platsilt ära, teatavasti oli tal vigastusega probleeme juba tänasegi mängu eel.