Kas Kostariika väravavaht Keylor Navas aitab meeskonna suisa poolfinaali? Foto: AFP / Scanpix
MM 2014
6. juuli 2014, 01:47

Teise finalisti selgitavad Argentiina ja Holland! (10)

Jalgpalli MM-finaalturniiril Brasiilias pääsesid poolfinaali Argentiina, kes sai veerandfinaalis 1:0 jagu Belgiast ning Holland, kes alistas Kostariika penaltitega 4:3.
02:18
01:49

Nii et Holland lõpuks ikkagi poolfinaali, mängu võtmehetkeks oli järelikult aga väravavahtide vahetus 120. minutil. Elagu Louis van Gaal, mis muud!

01:47

Krul tõrjub Umana löögi ja Holland on võitnud penaltiseeria 4:3!

01:40

Kostariika alustas kaheksandikfinaalis Kreeka vastu löömist ja võitis. Tänagi alustatakse!

01:35

Kõik! 0:0 ja penaltid!

01:35

Ja tulebki Hollandi väravavahtide vahetus! Cillessen välja ja Krul platsile. Kas võib tegemist olla järjekordse van Gaali geniaalsusega? Saame näha, saame näha...

01:34
ottjarvela

Louis van Gaal trikitab jälle :)

01:33

120 minutit on täis tiksunud

01:33

Taas latt!

Sneijderi kauglöök raksub latis, jätkuolukorras tabab Robbeni löök Huntelaari. Kas tõesti on kõik täna Hollandi vastu?! Uskumatu! Uskumatu!

01:31

Opadii! Kostariika värav on väga lähedal! Vahetusmees Urena mängib end hiilgavalt löögile, kuid Jasper Cillesseni suurepärane tõrje päästab Hollandi! Pole siin vaja midagi väravavahti vahetada!

01:26

Ohoo! Kas Holland hakkab penaltiseeriat silmas pidades väravavahti vahetama?! Tim Krul teeb igal juhul sooja!

01:24

Kui Holland on postide vahele sooritanud 12 pealelööki, siis Kostariika vastav number on ümmargune null. Kuid ometi on kostariikalastel olemas kõik võimalused edasipääsuks...