NÕMME KALJU - REYKJAVIKI FRAMFoto: MATI HIIS
10. juuli 2014, 21:01

Mängueis 2:2!

Nõmme Kalju viigistas täna Kadriorus Euroopa liiga esimese eelringi korduskohtumises Reykjaviki Framiga 2:2 ja liikus koondskooriga 3:2 järgmisesse ringi, kus vastaseks Poznani Lech. Edasi pääses ka Sillamäe Kalev, kes kaotas võõrsil Espoo Honkale 2:3, kuid võõrsil löödud väravate eelis oli Sillamäel.

Kui Kalju edasi pääseb, siis kohtutakse teises eelringis Poola teise koha meeskonnaga Poznani Lech.

Euroopa liigas on täna võistlustules veel kaks Eesti klubi. Kell 18.30 alustas Sillamäe Kalev võõrsil heitlust Espoo Honkaga, kellest kodus 2:1 üle oldi. Kell 20 kohtub Tartu Santos Norras selase Tromsöga, avakohtumisest on tartlastel all 0:7 kaotus.

21:09

Sillamäe vähendab Jevgeni Kabajevi esituses lisaaja viimasel minutil kaotusseisu 2:3 (koondseis 4:4) peale ja see tähendab, et võõrsil löödud väravatega pääseb Sillamäe edasi. Teises ringis on nende vastaseks Venemaa kluibi FK Krasnodar.

20:51
Mart Treial

JA SEEE TULEEB!!! Kalju pääses! Napilt, aga kindlalt!

20:50
Mart Treial

Kogu Kadriorg ootab päästvat vilet!

20:48
Mart Treial

ULME, mis sabin toimub Kalju kastis viimastel minutitel. Tuleks vaid päästev lõpuvile...

20:46
Mart Treial

Lisaaeg: 4 minutit.

20:45
Mart Treial

Käimas on kohtumise normaalaja viimane minut. Ei ole palju jäänud!

20:44
Mart Treial

Kalju viimane (taktikaline) vahetus: Quintieri välja, keskkaitsja Jorge Rodrigues sisse

20:43
Mart Treial

Küll aga tasub rõõmustada kõigil tartlastel ja muidu Santose fännidel, nimelt on Santos suutnud 40. minutil oma klubi ajaloo esiemse eurovärava lüüa. Väravaautor hetkel teadmata, kuid seis Norras Santose poolt vaadatuna 1:3.

20:40
Mart Treial

EI OLE VÕIMALIK! Honka on 105. minutil löönud 3:1 värava ja liigub edasipääsu suunas.

20:39
Mart Treial

Teleš toob alt nurgast ära!! keegi islandlastest sai karistuslöögi järel peaga ohtlikult löögile, kuid Teleš päästab!

20:38
Mart Treial

Frami viimane vangerdus: Gunnarsson välja, Arnarson sisse. 8 minutit normaalaja lõpuni

20:35
Mart Treial

Fram on Kalju väravale kerge surve peale pannud. Viimased 12 minutit Kadriorus venivad meie meeste jaoks kui tipptunni tramm.

20:31
Mart Treial

15 minutit lõpuni, Kuigi näiliselt oli kõik justkui terve mäng kontrolli all, on Kalju suutnud endal seisu veel ärevaks teha. Islandlased haistavad võimalust.

20:24
Mart Treial

Igor Prins innustab oma mehi platsi kõrvalt nii, et hääl ära!

20:24
Mart Treial

Kell 20 algas Norras ka Tartu Santose euromuinasjutu teine ja selle aasta viimane vaatus. 24. minutiks juhib Tromsö 2:0. Koondskoor 9:0 norralastele.

20:22
Mart Treial

Kadriorus käimas 67. minut. Soomes läks mäng lisaajale.

20:22
Mart Treial

Fännisektor avaldab põhjendatult pahameelt. Kalju suudab endale veel seisu ärevaks muuta. Veel üks värav Framile ja lähevad nemad nemad tänu võõrsilväravatele edasi.

20:21
Mart Treial

2:2! Fram viigistab Bjarnasoni pea läbi. Vitali Teleš eksis rängalt väljatulekul.