Kes võidab pronksi?Foto: RUBEN SPRICH
MM 2014
13. juuli 2014, 00:50

Holland sai pronksimängus kindla võidu (10)

Jalgpalli MMil oli enne tänast jäänud pidada veel kaks mängu. Neist vähemtähtsamas selgitasid Holland ja Brasiilia välja tänavuse turniiri pronksimeeskonna. Holland võitis kohtumise 3:0 ja nii turniiri kolmas koht neile.
01:20

Värsket fotomaterjali:

00:55

Kohtumine on lõppenud Hollandi 3:0 võiduga ja nii sõidavadki Tulpidemaa pojad tagasi kodumaale ilma normaal- või lisaajal kaotusekibedust tundmata.

00:54
ottjarvela

Viimati jättis Holland suurturniiril nii hea mulje 2000. aasta EMil.

00:52

Van Gaal teeb veel ühe toreda vahetuse: väravavaht Cillessen puhkama ning oma MM-minutid saab kätte ka Michel Vorm.

00:51

3:0! Kohtumise esimesel üleminutil saab jala valgeks ka Georginio Wijnaldum

00:51

00:50
ottjarvela

Olen tulemusega rahul, sest Brasiilia ei väärinud sel MMil medalit, Holland aga kindlasti vääris.

00:31
ottjarvela

Kahju, et Alžeeria kohtuniku kohutavalt halb ja vigaderohke partii plekistab Alžeeria jalgpalli, mida meeskond nii vahvasti tutvustas.

00:30

Brasiilia viimane vahetus: Ramires puhkama, Hulk väljakule

00:29

Ei ole ka kohtunikul parim päev. Oscar kukub karistusalas, saab aga kohtunikult teeskluse eest kollase kaardi. Ometi oli asi teesklusest kaugel, ilmselgelt oli Blindi ja Oscari vahel kontakt. Seda kinnitab ka tõsiasi, et Blind jätkata ei saa, Daryl Janmaat tema asemel väljakule.

00:26
ottjarvela

Louis van Gaali üks muljetavaldavamaid töövõite on Ron Vlaar. Aston Villa ebalev keskkaitsja kandideerib minu silmis sümboolsesse alg11-sse.

00:24

Pilt ütleb rohkem, kui sada sõna... Vigastatud Brasiilia superstaar Neymar:

00:21

No nii! Taas Brasiiliale karistuslöök, nüüd lööb David Luiz, kuid üritus jääb nõrgaks ning Cillessen püüab muretult

00:16

Brasiilia teeb teisegi vahetuse: Paulinho välja, Hernanes platsile. Kuid üldiselt tundub, et brasiillastel on mast täiesti maas ning meeste ainsaks sooviks on: saaks see mäng ometi läbi...

00:06
selgeltnägija.

Nagunii Holland võidab Brasiilia ja palju suuremalt kui me loota oskame.

00:03

Teine poolaeg on alanud!

00:03

Brasiilia teeb teise poolaja hakatuseks vahetuse: keskväljamees Luiz Gustavo välja ning teine keskpoolkaitsja Fernandinho platsile.

23:49

Esimene poolaeg on lõppenud, Holland juhib kahest kiirest väravast 2:0. Liiga piinlikuks tänane skoor siiski ilmselt ei kasva, kuid sellise mängupildi jätkudes pole võitjas kahtlust.

23:45

Lööb siiski Oscar, kuid Hollandi müür teeb oma tööd korralikult ja sinna see Brasiilia võimalus läks.

23:43

Brasiiliale poolaja lõpu eel väga heast kohast karistuslöök. Kas David Luiz teeb seda jälle?