Arjen Robben (VANDERLEI ALMEIDA)

Hollandi koondise ääreründaja Arjen Robben nentis pärast võidetud pronksimatši, et tegelikult väärinuks Tulpidemaa pojad kohta finaalis.

"On kena sel kombel lõpetada, kuid ikkagi võimutseb hetkel pettumus. Me olime finaalile nii lähedal," rääkis pronksimatši parimaks mängijaks valitud Robben pärast mängu.

"Me andsime endast kõik ja ma olen selle üle väga uhke. Selles meeskonnas mängimine oli tõeline nauding ja me väärinuks kohta finaalis."

Küll aga jätkus Robbenil karme sõnu tänase mängu peakohtuniku Djamel Haimoudi suunas: "See oli kindel punane kaart," kommenteeris ta mängu esimestel minutitel juhtunut, kui Brasiilia kapten Thiago Silva ta viimase mehena maha tõmbas, kuid vaid kollase kaardiga pääses. "See vilepartii oli lihtsalt väga halb, ta tegi kõik, et Brasiilia võidaks, kuid see ei läinud läbi."

Jaga artiklit

26 kommentaari

  /   21:23, 13. juuli 2014
f.ck you,you diving b.stard...
R
Rein ( EI OLE BRASIILIA FAN )  /   20:57, 13. juuli 2014
Olukord ,kus Oskar sai" teesklemise" eest kollase,väljus mängust tegelikult kollase saama pidanud mees vigastusega,mille ta sai Oskarile jalga lüües. Käega mäng oli otse äärekohtuniku nina ees,ikka ei midagi . Tra täiesti haige värk on nende Hollandi pe..dega. Mehiko vastu aitas neid kohtunik ,eile Brasiilia vastu ,esimeses mängus Hispaaniaga pani see elu k.kk van Fu.. Berse , Ikerile sellise lõua haagi 5 m. kastis ,peale mida need ur..did 2:1 juhtima läksid ja oligi kogu busines. Eesti mängu Lillekülas ei hakka isegi meenutama. Siiralt hea meel on neid harakaid finaali ei aidatud. VÕITSID BRASIILIAT hurra. BRASIILIAT võidaks praegu Narva trans ka.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis