Saksamaa alistab finaalis 1:0 ArgentiinaFoto: ODD ANDERSEN
MM 2014
14. juuli 2014, 00:53

Saksamaa krooniti neljandat korda maailmameistriks! (48)

Jalgpalli 20. maailmameistriks krooniti Saksamaa, kes alistas lisaminutite väravast 1:0 Argentiina. Mängu ainsa värava lõi 22-aastane vahetusmees Mario Götze, kes realiseeris Andreas Schürrle meisterliku söödu 113. minutil. Saksamaa teenis võiduga oma neljanda tiitli, viimati saadi kuldmedalid kaela 1990. aastal.
01:26

Saksamaa on maailmameister 2014!

01:01
Viljar Voog

Finaali kaotamine on üks valu, ent kõndida üksinda turniiri parima mängija tiitli järgi teadmises, et sa pead kaks minutit hiljem tulema hõbemedali järgi ... Messi kingades ei tahaks olla!

00:58

KULDNE KINNAS ehk parim väravavaht- Manuel Neuer
TURNIIRI PARIM MÄNGIJA - Lionel Messi
TURNIIRI RESULTATIIVSEIM MÄNGIJA - James Rodriguez (6 väravat)

00:47

Jah, need on õnnepisarad! Rõõmupisarad! Võidupisarad!

00:47
ottjarvela

Lionel Messi tõestas lõppenud MMil, et ta suudab olla vedur ja liider ka Argentiina meeskonnas, mitte ainult Barcelonas.

00:47
martkase

"Mina su tegin," muigab Klopp Götze peale ja klõpsab teleka kinni. Homme ja iga päev teeb Klopp kõik, et Götze klubi hävitada. #bundesliga

00:46

Sakslased teenisid võiduga 27,5 miljonit eurot! Pole paha!

00:45
Viljar Voog

Müts maha Götze ees! Balotelli kes?

00:44
osokas

Nahkpüks lööb praevorstiga tantsu. Masendav.

00:43
EmpireStateBldg

Congratulations, #GER! Tonight, we'll glow gold, red & black to honor their #WorldCup win. Photo by @ABC.
Kaunis!

00:42
martinsmutov

Saksamaa tuli meistriks ja aknast kostus, et keegi lasi kohe koos lõpuvilega ühe paugu taevasse. Tiitel läks õigesse kohta, ilus jalgpall.

00:42
Margus_Hunt

Called it!!!!!!! GERMANY!!!!!!!

00:37
ottjarvela

20 MM-tiitlist on Euroopa võitnud 11 ja Lõuna-Ameerika 9. Saksamaa tõi Euroopale 3. järjestikuse tiitli, mida Lõuna-Ameerika suutnud ei ole.

00:36

SAKSAMAA ON MAAILMAMEISTER!!!!

00:36
ottjarvela

#GER on jalgpalli maailmameister 2014! Parim meeskond võitis, igasuguse kahtluseta.

00:35

Messi karjääri kaalukaim hetk - lisaaja lisaminutite karistuslöök läheb kauge kaarega üle. Helesinine unistus puruneb kildudeks...

00:32

Pikk poiss Mertesacker platsile!

00:27
ottjarvela

#GER ees 1:0. Fenomenaalne tehnika Mario Götzelt, supersööt Andre Schürrlelt.

00:26

Mario Götze on Saksamaa kangelane! Schürrlet katavad kolm kaitsjat, kuid ta suudab ikkagi Götzele sööta, kes ilma vähimagi kõhkluseta palli rinnaga omastab ja kolli lööb. 1:0 SAKSAMAA JUHIB!

00:25

112. minut!!! VÄRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAV!