Mesut Özil (Norbert Schmidt/Pixathlon/SIPA/Scanpix)

Saksamaa koondise staar maksab kinni 23 Brasiilia lapse operatsiooni. Varem oli mees tasunud 11 lapse operatsioonikulud. 

Mesut Özil tegi peale MM-i võitmist ääretult lahke teo. Mees maksis kinni 23 lapse operatsioonikulud. Mehe sõnul oli tegemist isikliku tänuga hea vastuvõtu eest Brasiilias. Esialgu lubas mees kinni maksta 11 lapse ravikulud, kuid nüüd on ta seda numbrit kasvatanud kahekümne kolmeni.

Iga Saksamaa koondise mängija sai 304 000 eurot selle eest, et võitsid Argentiinat MM-i finaalis 1:0. Özili tegu on seotud BigShoe heategevusprogrammiga, mille eesmärk on lapsi aidata .

Jaga artiklit

11 kommentaari

L
lisaks "marko"-le  /   13:47, 18. juuli 2014
miks sa seda ai maini,et ka kõigil teistel,nii saksa rahvusest või mõnest muust,kes seal mängivad on ju samuti suur palk,aga miks ikkagi vaid türgi rahvusest mängija mõtles midagi väga head ära teha???
ise olen veendunud,et erinevate rahvuste vahel on ka selles osas erinevusi,tean ka seda,e saksed on ihned,näiteks olen vestelnud tuttavate itaallastega,kes peavad turismikohtades lihtsaid poode,kohvikuid vms.,nad on aastakümneid tähele pannud,et sakslased ei osta isegi toitu kohapealt vaid rongiga tulles Aadria rannale,näiteks Rizzionesse,neil on suurel hulgal oma toite kaasas,et saaks odavamalt hakkama ja ei raatsi midagi eriti kulutada,no mis "turistid2 sellised on,ise sooviks ikka alati kohalikku maitsta,kuid sellised koonertdajad nad pidid olema käll.
T
tean,et türklased ongi selline äärmiselt lahke ja ka lihtsalt võhivõõrastele abi pakkuv rahvas  /   13:41, 18. juuli 2014
Neil on ka iidne komme jätta viljapuude otsa mingil määral puuvilju või marju,kunagi ei korjata kõike puhtaks vaid jäetakse juhuslike möödakäijate jaoks,kui kellelgi peks janu või nälg kallale kippuma ja ka vesi ja leib või tee ja kohv on sellised elementaarsed asjad,mida pakutakse sealmail lahkelt ega mõelda niivõrd omakasule kui kaasinimese heaks saab midagi ära teha,tean seda,kuna tunnen seda rahvast juba üle 20 aasta ja algul olin ikka väga üllatunud,kuid teades,et sellistel tegudel polegi mingit tagamõtet ja kui see sai selgeks,siis usun,et teatud inimesed ongi omakasupäädmatud ja seee on äärmiselt soe tunne.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis