Vormel 1

Tervenenud Räikkönen: selline hooaeg lihtsalt ei saa enam jätkuda! (1)

Õhtuleht.ee, 17. juuli 2014 22:44
Kimi Räikkönen.Foto: LaPresse/Photo4
Ferrari vormel-1 meeskonna piloot Kimi Räikkönen on ligi kahe nädala eest Briti GP-l saadud vigastustest toibunud ja on nädalavahetusel toimuva Hockenheimi GP eel optimistlik.

Räikkönen lendas Silverstone'i ringrajal rajapiiretesse esimesel ringil ja õnnetuse tõttu tuli võistlus ligi tunniks ajaks peatada. Kuigi alguses ütles ta, et kõige rohkem teevad valu vasak põlv ja hüppeliiges, siis nüüd tunnistas ta, et enim häirisid teda pinged roietes. "Sellepärast jätsingi eelmise nädala testisõidud vahele. Ma tundsin pisut valu, aga nüüdseks on kõik korras," sõnas ta Reutersi vahendusel.

Kas ehmatus ja kiire paranemine võivad aidata soomlasel seni tema ja Ferrari standardite järgi äärmiselt nõrga hooaja ümber pöörata? "On olnud raske aasta, loodetavasti läheb see paremuse poole. Peab minema, sest taoline hooaeg ei saa enam lihtsalt jätkuda! See pole üldse lõbus," rääkis ta.

Räikkönen on senise 9 etapiga kogunud vaid 19 punkti, mida on 68 võrra vähem kui tema meeskonnakaaslasel Fernando Alonsol.

"Aga ma pole sellises olukorras esimest korda ja alati oleme koos meeskonnaga suutnud vankri õiges suunas veerema lükata," lisas Räikkönen.

Samal teemal

06.08.2014
Kimi Räikkönen saab peagi isarõõme nautida
20.07.2014
Hockenheimi GP: Rosberg noppis hooaja neljanda etapivõidu, Hamilton kerkis 20. kohalt kolmandaks
20.07.2014
13 aastat pärast avariid elu päästnud kiivrit näinud vormelisõitja puhkes nutma
10.07.2014
VIDEO: Räikköneni avarii Silverstone'is läbi fännikaamera