Taavi Rõivas külastas Rally EstoniatFoto: Alexandre Guillaumot / DPPI / fiaerc.com
Toimetas Kaspar Käänik 19. juuli 2014 14:59
18. juulil, auto24 Rally Estonia esimesel võistluspäeval, külastas esimest korda FIA ERC sarja kuuluvat võistlust peaminister Taavi Rõivas koos perega.

Lisaks temale olid Baltikumi suurimast autospordisündmusest osa saamas väliskaubandus- ja ettevõtlusminister Anne Sulling, EAS Turismiarenduskeskuse juht Tarmo Mutso ja kultuuriministeeriumi spordi asekantsler Tõnu Seil.

Ralli direktor Urmo Aava tutvustas neile ralli korralduspoolt, vabas vormis toimusid jutuajamised FIA ERC sarja promootori, Eurosport Events mootorispordiharu juhi Francois Ribeiro ja Eurosport Events FIA ERC sarja koordinaatori Jean-Baptiste Ley'ga.

Loomulikult käidi ka kiiruskatsel rallit vaatamas. Peaminister Rõivase sõnul kiitis Francois Ribeiro auto24 Rally Estonia korraldust ja siin valitsevad suurepärast atmosfääri.

Pärast 11 katset on ralli liidrid Ott Tänak ja Raigo Mõlder, kes edestavad Timmu Kõrget ja Erki Pintsi 48,3 sekundiga, neist jäävad omakorda vaid 0,7 sekundi kaugusele Aleksei Lukjanuk ja Aleksei Arnautov.

Sõita jääb veel neli kiiruskatset, Tartu kesklinnas olevad finišipoodiumil saab esimesi FIA Historic Euroopa meistrivõistluste autosid tervitada kell 19.30. Enne seda on laval Getter Jaani kontsert. FIA ERC etapi, auto24 Rally Estonia võitjad on Tartus finišipoodiumil kell 20.45.

Samal teemal

Kommentaarid  (34)

:=) 20. juuli 2014 15:15
tore kui inimesed seal rahul on
MTi 20. juuli 2014 11:01
Eestis on nii,et ükskõik kes teeb ükskõik mida ja ükskõik kellega - ikka on ilkumine,möla,soigumine ja õelus ainsad reaktsioonid kogu asjale.Tõeline negativus töllidemaal... Kurb
to 20. juuli 2014 13:11
kui sind midagi vaevab, otsi abi, pole ju mõtet siin niuksuda, meie ei saa sind aidata!
so 20. juuli 2014 14:36
Ilmselgelt on ju sind vaja aidata mitte mind :D :D
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS