Vehklemine

Tšikinjov: Kui Stenil peab närv vastu, võib kõike juhtuda 

Merili Luuk, Kaasan, 20. juuli 2014 12:23
Sten PriinitsFoto: MATI HIIS
Eesti meestest ainsana 32 parema hulka jõudnud Sten Priinits on treener Igor Tšikinjovi sõnul korralikus vormis ning kindlasti tuleb sakslasest vastase Jörg Friedleri vastu tasavägine ning raske matš.

"Ta on väga andekas poiss, aga et saada füüsilist ja mentaalset tasakaalu ning teha rajal seda, mida suudad, mitte tahad, on väga raske. Kui ta hakkab närvitsema, siis ta kaob kuhugile ära, kuid loodame, et seda ei juhtu. Ta on väga normaalses vormis, ilusti tööd teinud. Kui tal närv peab vastu, võib kõike juhtuda."

Priinits näitas juba alagrupiturniiril väga kindlat vehklemist. Täna alistas ta avaringis kindlalt ka taanlase Patrick Jörgenseni 15:7. "Ta tegi, mida tegema pidi. Kui ta praegu hakkas end näitama, see mulle üllatus pole. Praegu tuleb aga vastane, kellele on isegi au kaotada. Samas vaatas Sten ema poolt filmitud vehklemistreeningu üle ning teab, kellega ta vastamisi läheb."

Tšikinjov meeste epeevõistluse uut maailmameistrit ennustama ei hakka. "Tase on sellel MMil nõrgem kui MK-sarjas. Siin võib kõike juhtuda, edetabelikoht ei määra juba ammu enam midagi," tõdes ta. 

Samal teemal

20.07.2014
Veerandfinaali jõudnud Sten Priinits: Olin päeva üllataja!
20.07.2014
Novosjolovi alistanud soomlast treenib Eesti koondislase onu!
19.07.2014
Merili Luuk | Kas Kaasani varblane toob Eestile õnne?
17.07.2014
Sten Priinits pääses MMil ülikindlalt 64 parema hulka

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee