Talisport

Gaim biomeedikumis käimisest: laipade hais mind ei häirinud! (1)

Deivil Tserp, 22. juuli 2014 08:00
Grete Gaim.
Kui laskesuusataja Grete Gaim 2012. aasta veebruaris noorte maailmameistriks krooniti, avalikustas ta oma erilise meditsiinihuvi, mis jahmatas nii mõndagi spordisõpra.

"Mulle meeldib kõik alates laipade lahkamisest kuni geenide ja DNAni," ütles Gaim toona ERRi spordiportaalile. "Olen käinud erinevatel anatoomianäitustel ja kui teised kõnnivad mööda, et "oi, issand, kui rõve", siis mina uurin seda kõike. Mind väga huvitab see teema."

Ligi kahe ja poole aastaga pole Gaimi mõttemaailmas toimunud vähimatki muudatust. Pigem on ta asunud sillutama teed meditsiiniõpingutele. Tänavu kevadel käis ta Tartus biomeedikumis. "Ma olin vaimustuses," lausub Gaim. "Laipade hais mind ei häirinud! Ütlen veel kord, et see teema on mind huvitanud lapsepõlvest saadik. Vaatasin televiisorist huviga, kui midagi niisugust näidati."

Millal Gaim meditsiiniõpinguid alustab? "Eriala, mida ma õppida tahan, nõuab koolis kohalkäimist," räägib piiga. "Ma ei taha teha kaht asja poole vinnaga. Praegu panustan täielikult laskesuusatamisele."

Samal teemal

22.07.2014
Zombie-läätsedega Gaim hullutab nüüd norralasi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee