Eesti noorte käsipallikoondisFoto: KÄSIPALLILIIT
Käsipall
24. juuli 2014, 20:49

Noorte käsipallikoondis alustas EMi kaotusega

Eesti kuni 20-aastaste noormeeste käsipallikoondis kaotas Austrias alanud EM-finaalturniiril esimese alagrupimängu Šveitsile 20:26.  Võitlusliku avapoolaja võitis Šveits 10:8. Eesti koondise resultatiivseim oli Robert Lõpp 8 väravaga.

Peatreener Rein Suvi sõnas, et poistel pole häbenemiseks põhjust. "Tahtmise pealt mängisime  esimese poolaja väga korralikult. Seejuures jäi veel varugi, kuna me ei

suutnud kõiki karistusviskeid realiseerida ja vastased viskasid meie
arvulisest ülekaalust kaks väravat. Teisel poolajal hävisime stardiga," arvas ta.

"Edaspidi tuleb veelgi rohkem tähelepanu juhtida sellele, et teise poolaja alguses poisid fookust ei kaotaks. Kui teisel poolajal mänguvanker allamäge veeres, siis üritasime ka vahetusmeestele rohkem mänguaega anda. Vahest ehk liigagi palju."

Eesti koondise parimaks mängijaks valitud Robert Lõpp sõnas, et šveitslased tundusid neid alahindavat. "Pidasime esimesel poolajal  plaanist korralikult kinni. Teisel poolajal oli meil energiat selgelt  vähem kui vastastel. Enda ründemänguga jään rahule. Kaitses oleksin  võinud rohkem suuta. Vigastus mängu ajal väga palju tunda ei andnud,
kuid eks näis, mis siis saab, kui keha maha jahtub."

Homme kohtub Eesti Taaniga ning pühapäeval Serbiaga.