Usain BoltFoto: AFP/Scanpix
Toimetas Viljar Voog 29. juuli 2014 12:38
Pärast seda, kui Usain Bolt laupäeva õhtul Glasgows maailma meediale pressikonverentsi andis, pole mehest kuulda olnud kippu ega kõppu. Reedel hooaja avastardi tegev jamaikalane liigub vaid marsruudil treeningstaadion-sportlasküla, kirjutab Guardian.

Tänavu jalavigastuse tõttu sprindiradadelt eemal olnud Bolt osaleb tänavu vaid käputäiel võistlustel ning esimene neist on Glasgows toimuvad Rahvaste Ühenduse mängud. Maailma kiireim mees ei jooksnud küll oma meelisalal, 100 meetri distantsil (selle võit läks ta rahvuskaaslasele Kemar Bailey-Cole'ile), vaid aitab Jamaika koondist 4x100 teatejooksus.

Mees saabus Šotimaale laupäeval, esimesed eeljooksud on kavas reedel. Kuidas mees vahepealset aega veedab? Üpris üksluiselt.

Nimelt on Bolt spordimaailma superstaar, kellega soovivad pilti teha mitte ainult fännid vaid ka kõik teised atleedid. Seega ei saa mees isegi sportlaskülas rahulikult ringi käia. Nii istubki maailma väledaim mees trennivälisel ajal lihtsalt oma toas, kuulab muusikat ning mängib Playstationiga. Ka toit tuuakse talle sõprade poolt kohale.