Varssavi Legia vs. Glasgow CelticFoto: Czarek Sokolowski
31. juuli 2014, 01:32

FOTOD ja VIDEO: Legia kolkis Celticut, Ojamaa platsile ei saanud

Henrik Ojamaa tööandja Varssavi Legia alistas Meistrite liiga viimases eelringis Glasgow' Celticu 4:1, mis jätab võõrsil neile üpris vabad käed. Henrik Ojamaa jäi pingipoisiks.

Külalised läksid Varssavis juba kaheksandal minutil 1:0 ette, kuid vaid kaks minutit hiljem lõi Miroslav Radovic viigivärava, mehe teine tabamus viis poolajaks Legia juba 2:1 ette.

Minut enne poolajavilet jäi Celtic ka vähemusse, kui Efe Ambros teenis mahatõmbamise eest punase kaardi. Vaatamata sellele, et Legia ei realiseerinud 59. minutil ja 87. minutil Ivica Vrdoljaki tõttu penaltit, suutsid poolakad siiski Michal Zyro ja Jakub Kozecki väravatest enne järgmise nädala korduskohtumist 4:1 edunumbrid tabloole manada.

Eestlane Henrik Ojamaa istus täna Legia pingil, kuid lootus tema platsilepääsemiseks jääb. Korduskohtumine peetakse nädala pärast Glasgow's, edu korral pääseb Legia Meistrite liiga kvalifikatsiooniringi, mis tagaks pääsu vähemalt Euroopa liiga alagrupiturniirile.