JALGRATTASPORT TLNSLO: TANEL KANGERT TALLINN,EESTI, 20JUN13 JALGRATTASPORT mh/Foto MATI HIIS ÕHTULEHTFoto: MATI HIIS
Jalgrattasport
2. august 2014, 22:48

Tanel Kangert sai San Sebastiani ühepäevasõidul Astana parimana 16. koha

Astana profiklubi rattur Tanel Kangert osales vähem kui nädal pärast Tour de France'i lõppu Hispaanias San Sebastiani klassikul (219 km) ja sai 16. koha, olles sellega oma tiimi parim.

Võitis hispaanlane Alejandro Valverde (Movistar), kes Touril näitas langevat vormi ja lõpetas üldarvestuses neljandana, Valverde edestas teise koha saanud hollandlast Bauke Mollemad (Belkin) ja kolmanda poodiumiastme hõivanud kaasmaalast Joaquin Rodriguezit (Katjuša) 14 sekundiga.

Kangert lõpetas täna 11liikmelises grupis, mis jäi Valverdest maha 43 sekundiga. Tour de France'il sai Kangert mäletatavasti kokkuvõttes 20. koha.