Jalgpall

GALERII: eestlased purustasid ameerika jalgpallis lätlased (1)

Toimetas Kaspar Käänik, 3. august 2014 14:27
Foto: Roger Stahlman
Laupäeval Tartus Sepa tänava staadionil peetud sõpruskohtumises alistas Tallinna Tormi ja Tartu Titansi ühendvõistkond tulemusega 40:8 Riga Lionsi.

Esimesena avas skoori Riia meeskond, minnes 6:0 ette. Sellele vastasid eestlased omalt poolt touchdown'iga ja mõneks hetkeks oli veel viimast korda tablool viigiseis. Järgneva kolme ja poole veerandajaga suutis Eesti meeskonna kaitse edukalt nurjata vastaste rünnakud. Samal ajal kasvatas Eesti rünnak jõudsalt skoori.

Tartu Titansi mängija Allan Rajavee sõnul võis mängu juures rahule jääda nii rünnaku kui ka kaitsega. "Kõik püüdjad said käe valgeks ja vastasel lubati teha üks touchdown ning nelja vaheltlõikega rikuti korralikult lätlaste mänguisu ära," märgib ta.

Rajavee toob välja ka eestlaste mängujuhi Ingemar Küüneri kuus touchdown'i söötu.

Käesoleval hooajal on Tallinna Tormi ja Tartu Titansi ühendmeeskonnal plaanis veel kaks mängu, 6. septembril Lätis ja 10. oktoobril Karksi-Nuias. Viimase mängu toimumispaik ei ole juhuslikult valitud, vaid tegemist on ainsa eestlasena NFL-is ameerika jalgpalli profileiba teeniva Margus Hundi kodukohaga.

Samal teemal

13.09.2015
Valgevenelased andsid viisaprobleemide tõttu loobumisvõidu, Tartu Titans finaalis

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee