Korvpall

VIDEO | Rain Raadik MVP auhinnast: "Võttis sõnatuks. Ei oodanud seda!" (4)

Ville Arike, 6. august 2014, 23:22
Rain Raadik saadab palli ameeriklaste korvi.Foto: Stanislav Moškov
Korvpalliturniiri Tallinn Cup kõige väärtuslikumaks mängijaks nimetati esikoha saanud Eesti koondise keskmängija Rain Raadik. Mees tunnistas, et see üllatas teda ennastki.

"Kui päris aus olla, võttis sõnatuks. Ei oodanud seda!" ütles Raadik Õhtulehele antud intervjuus. "Enda mängu on raske hinnata, aga meeskonnana mängisime (sel turniiril) päris hästi ikkagi. Veidemani lisandumine andis mingi käigu juurde."

Raadik kogus täna 6 punkti ja 8 lauapalli. Vabaviskeid tabas 8st 4, olles nendega alguses püstihädas, kuid hakkas siis viskama lauapõrkega ja asi muutus palju paremaks.

B-koondise trennid ja mängud said tänasega läbi ning Raadik andis sellele kuu aja pikkusele perioodile hinde "viis pluss". "Kõik need B-koondise mängud, nooremad said ka võimaluse ennast näidata, täna kerkis Paasoja esile, tegi väga hea mängu. Järgmisel suvel tuleb B-koondise projektiga jätkata," edastas Raadik korvpallijuhtidele sõnumi.

Kumb vastane, kas Austria, kellele kaotati, või ameeriklased, keda võideti, oli mugavam, ja mida arvab Raadik jooksmisest, vaata juba videost!

Samal teemal

11. august 2014, 11:30
Ats Kuldkepp | B-koondis näitas Eesti korvpalli tegelikku taset

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee