Talisport

Unustage comeback: Kaarel Nurmsalust on saanud töömesilane! (12)

Deivil Tserp, 8. august 2014 15:15
KAAREL NURMSALUFoto: ALDO LUUD
Tänavu paljusid pöidlahoidjaid loobumisotsusega šokeerinud suusahüppaja Kaarel Nurmsalu on otsustanud töömesilaseks hakata.

"Paljud inimesed küsivad siiamaani, millal ma tagasi spordi juurde pöördun ja oma "puhkuse" lõpetan," teatab Nurmsalu. "Vastus neile on ilmselt see: esmaspäevast olen mina, Kaarel Nurmsalu, töömesilane ja hästi kollane, Ramirendi müügijuht, Tallinna ja harjumaa piirkonnas.Töö on super, meeskond samuti. Siit näide kõikidele teistele sportlastele, milline on IDEAALNE suhtlus sponsori ja sportlase vahel."

"Ilmselt on ka siin oma osa Topil (treener Sarparanta - toim) või tema pisikul," jätkab Nurmsalu. "Nimelt Jaapanis on peasponsor enamasti ka hilisem tööandja.  Spordi juurest ei ole ma kadunud, aitan omasid siiani ja üritan seda teha ka edaspidi. Kuid elu järgmiseks eesmärgiks on jõuda töökarjääri tehes vähemalt sama kaugele kui spordis. Ma arvan, et see ei saa lihtne olema, samas, ega see Tamsalust suusahüppajaks saamine ka mingi "lumme laskmine" polnud."

Samal teemal

28.04.2015
ÕNNESOOVID! Endine suusahüppaja Kaarel Nurmsalu sai isaks
12.12.2014
Nurmsalu on MMi ajal ETV abikommentaator
03.11.2014
ÕHTULEHE VIDEO | Sportlased meenutavad TV10 Olümpiastarti tipphetki. Kanter: Suur asi oli end telekast näha! Nurmsalu: Parim olin vaid paeltesidumises!
08.10.2014
Kaarel Nurmsalu: olen 100% kindel, et oma tippu ma kätte ei saanud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee