Käsipall

Türgi käsipallimeister Armi Pärt siirdus Taani 

Toimetas Kaspar Koort, 11. august 2014, 13:39
Armi Pärt Rækker Mølle
Kevadel Türgi tippmeeskonna Istanbuli Besiktasi ridades riigi meistritiitli ja karika võitnud Eesti käsipallikoondislane Armi Pärt sõlmis lepingu Taani klubiga Rækker Mølle.

Taani esiliigas mängiva klubiga aastase lepingu sõlminud - ühtlasi sai temast Rækker Mølle kõigi aegade esimene võõrleegionär! -  Pärt jäi üleminekuga rahule. 23-aastase HC Kehra kasvandiku jaoks on tegemist karjääri teise välislepinguga.

 "Peatreener Michael Iversen on väga hea, kasutab minu jaoks uudset 3-2-1 kaitseformaati, millega ma väga kokku puutunud ei ole ning peale igat trenni nelja silma all analüüsib mu tegutsemist video põhjal,“ rääkis 205 cm pikk mängumees. Pärdi arengut soodustab ka asjaolu, et ta elukoha lähedale on talle loodud võimalused jõusaali ja klubi spordisaali vabaks kasutamiseks, Türgis aga kulus ainuüksi edasi-tagasi transpordile juba kaks tundi.

Sellel nädalal algab Rækker Mølle klubil hooajaeelne  laager  Vejles, kus kohtutakse Venemaa tippklubiga Astrahani Zarja Kaspija ning erinevate Taani klubidega.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2505
levi@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee