Manchester United alistas sõpruskohtumises Valencia 2:1.Foto: ANDREW YATES
12. august 2014, 23:34

FOTOD JA VIDEO: Louis van Gaali juhendatud Manchester United jätkab võitmist - sõprusmängus alistati Valencia (1)

Inglismaa jalgpalli meistriliigas mullu seitsmenda kohaga leppinud Manchester United püsib suvel peatreeneriks asunud hollandlase Louis van Gaali juhendamisel löömatuna. Pärast edukat turneed USAsse alistati täna koduplatsil peetud sõprusmängus Hispaania tippklubi Valencia 2:1.

Man United asus juhtima 49. minutil, kui rikošeti abil leidis tee Hispaania klubi väravasse Darren Fletcheri kauglöök. Valencia jõudis aga 71. minutil Rodrigo Moreno väravast viigini.

Punastele Kuraditele tagas võidu aasta eest klubiga liitunud, aga eelmisel hooajal väga ebaõnnestunult mänginud ja seetõttu tänaseski kohtumises publiku iroonilise aasimise objektiks olnud belglane Marouane Fellaini, kes kasutas viimasel üleminutil ära Valencia kaitsja ja väravavahi vahelise ebakõla.