Jalgpall

VIDEO: Ojamaa: Tähtis on vorm tagasi saada! (3)

Toimetas Merili Luuk, 16. august 2014 11:40
Henrik OjamaaFoto: MATI HIIS
Varssavi Legiast oma endisesse koduklubisse Motherwelli laenulepingu alusel siirdunud Henrik Ojamaa andis eile Šotimaal pressikonverentsi. Juba täna on ta üles antud Šoti meistriliiga mänguks Invernessiga, mis algab Eesti aja järgi kell 17.

Ojamaalt päriti muidugi Varssavi Legia langemise kohta Meistrite liigast, lisaks rääkis ta Šotimaa klubisse naasmisest.

Samal teemal

Ründaja leidis, et neile tehti UEFA poolt liiga. "Päeva lõpuks saavad kõik aru, et reeglid on reeglid, kuid kõik tunnevad, et karistus oli väga ülekohtune," rääkis Eesti koondise ründaja. "See on UEFA otsus ning vastutus lasub neil. Klubi saab aru, et nad tegid vea ja nad tunnistavad seda, kuid karistus ei tohiks olla nii karm, kuna meeskond oli väga tubli, et nii veenvalt edasi pääses ning selle ära võtmine on neile mõistagi suur pettumus."

Küsimusele, mis tunne on Motherwellis tagasi olla, vastas Ojamaa: "Tunne on suurepärane. Hindan kõrgelt ka Legia peatreenerit (Henning Berg), et ta mul laenule lubas tulla. Meil oli hooaja lõpus, kui olime tiitli kindlustanud, jutuajamine minu tuleviku osas, kuna ma ei olnud oma positsiooni osas väljakul päris rahul."

"Kõik on veel vägagi tuttav. Ma ei usu, et mul ümbritseva ning peatreeneri käekirjaga kohanemine palju aega võtab. Minu jaoks on tähtis tagasi vormi saada. Seis pole päris see, mis mulle meeldiks, sest olen hooaja ettevalmistusest vigastuse tõttu palju eemale jäänud," lisas ta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee