Kergejõustik

Toimetas Merili Luuk, 17. august 2014, 12:36
Meeste maratonFoto: ARND WIEGMANN
Zürichis toimuval kergejõustiku EMil joostud meeste maratonis näitas sisu Roman Fosti, kes püstitas isikliku rekordi ja sai 18. koha. Võitis itaallane Daniele Meucci.

Fosti parandas isiklikku rekordit mitme minuti jagu, läbis tänase distantsi ajaga 2.17,54. Teine Eesti jooksja Ilja Nikolajev katkestas pärast 35 kilomeetrit.

Võistlus pakkus üksjagu dramaatikat, sest 25 kilomeetrit juhtinud poolakas Marcin Chabowski sai haamri, jäi raja äärde seisma, kuid proovis siiski lõpuni joosta.

Võitis Itaalia jooksja Daniele Meucci, teise koha sai Poola jooksja Yared Shegumo (2.12,00) ja kolmas oli venelane Aleksei Reunkov (2.12,15).

27. august 2014, 08:00
EMil meeste eliiti murdnud maratoonar Roman Fosti võitles algul naistega
17. august 2014, 18:10
Kergejõustiku EMi viimane võistluspäev: Fosti tegi suurepärase maratoni, Haas hiilgas kõrgushüppes