Eesti näitas Katarile koha kätteFoto: TAIRO LUTTER
18. august 2014, 18:04

Eesti korvpallikoondis võttis Katari kõrbepoegade üle kindla võidu (1)

Eesti korvpallikoondis pidas Leedus Palangas suletud uste taga treeningmängu Lähis-Ida pururikka naftariigi Katariga. Tavapärasest pisut pikema kohtumise - mängiti 4x12 minutit ja iga veerand algas taas 0:0 seisult - võitis Eesti 25 punktiga 101:76.

Esimese veerandi võitis Eesti koondis 19:11, teise veerandi 27:21, kolmanda veerandi 26:18 ja neljanda veerandi 29:26.

Kogu mängu statistika on lisamisel, esimesel poolajal olid meie resultatiivsemad Timo Eichfuss 10, Rain Veideman 7 ja Gregor Arbet 6 punktiga.

Eesti koondis sõitis Leetu koosseisus Sten-Timmu Sokk, Rain Veideman, Rait-Riivo Laane, Kristo Saage, Gert Dorbek, Gregor Arbet, Tanel Kurbas, Timo Eichfuss, Toomas Raadik, Reinar Hallik, Joosep Toome ja Rain Raadik.