Tartu Tammeka ja FC Flora tegid 1:1 viigi Foto: STANISLAV MOSHKOV
19. august 2014, 22:56

FC Flora pääses Tartust hädise viigipunktiga (3)

Jalgpalli meistriliigas kaotasid täna punkte nii tabeli kolmas Nõmme Kalju kui ka teisel kohal paiknev FC Flora.

Flora sõitis Tartusse teadmisega, et nende tänase viigi/kaotuse korral tõuseks tabeli ainuliidriks Tallinna Levadia.

Ometi alustas kohtumist aktiivsemalt kodumeeskond Tammeka ning juba 11. minutil saatis Martin Hurt (Flora peatreeneri Norbert Hurda vend!) palli tallinlaste puuri.

Seejärel tekitasid mõlemad meeskonnad ridamisi võimalusi, kuid uuesti pandi väravavõrk sahisema alles 84. minutil, kui täpne oli Flora vahetusmees Irakli Logua.

Tulemusega 1:1 kohtumine ka lõppes ning see tähendab seda, et liigatabeli ainuliider on nüüd Talliinna Levadia 57 punktiga, Flora (55) on teisel ja Kalju (53) kolmandal kohal. 18 punkti kogunud Tammeka jagab koos Narva Transiga seitsmendat-kaheksandat kohta.