Müncheni Bayern alistas WolfsburgiFoto: CHRISTOF STACHE
23. august 2014, 00:39

Täna Saksamaa Bundesliga hooaja avamängu pidanud Müncheni Bayern pääses šokist, kui oleks äärepealt mänginud maha võidu Wolfsburgi vastu. Junior Malanda tegi aga rämeda eksimuse ning tiitlikaitsja võitis siiski 2:1.

Vigastustega maadelnud Bayern ei saanud pool tundi hoogu üles, kuni Thomas Müller lõi 37. minutil avavärava. Arjen Robben lisas teise poolaja alguses Bayerni särgis debüteerinud Robert Lewandowski kauni söödu järel teise kolli ning tundus, et koduväljakul võiduta ei lahkuta.

Ometi lõi Ivica Olic kauglöögiga ühe värava tagasi ning viigivärav polnud kaugel, kuid Junior Malanda ei suutnud pärast lati tabamist joonel seisnud palli tühja võrku lükata ning suunas selle väravaraamidest mööda.

Ragnar Klavani koduklubi Augsburg kohtub homme Hoffenheimiga.