Gourgui Dieng (vabaviskel) kostitas Eestit esimeses mängus 21 punktigaFoto: Ville Arike
Korvpalli MM 2019
24. august 2014, 21:57

Eesti korvpallikoondis võttis Senegali koljatitelt kindla revanši! (5)

Eesti korvpallikoondis jätkas oma Hispaania-turneed, kui Guadalajaras võideti Senegali 74:61, veel reedel jäädi neile alla nelja punktiga 70:74. Poolaja kuue punktiga kaotanud eestlased panid edule aluse kolmandal veerandil, mis võideti koguni 26:8!
21:56

74:61 - Need on lõpunumbrid ja seega ilus võit Eestile! Reinar Hallik ja Gert Dorbek olid Eesti resultatiivseimad vastavalt 21 ja 13 punktiga.

21:54

74:57 - Saage vabavisked.

21:53

72:57 - Laane vabavise. Algas viimane minut.

21:51

71:57 - Dieng 2+1

21:48

71:54 - Saage kaks vabaviset ja Dieng teeb varsti Laanele ebasportliku vea otsa. Lõpuni 1.37.

21:47

67:54 - Oi-oi, Eesti teeb mitu pallikaotust järjest ja Senegal tuleb lähemale.

21:46

67:51 - Pape Badji ja Rait-Riivo Laane tabavad mõlemad ühe vabaviske. Lõpuni 2.35.

21:44

66:50 - Dieng paneb Rain Raadiku eksimuse järel võimsalt pealt.

21:42

66:48 - Senegallased on hakanud vigu raiuma ja meeskondlikud vead on neil täis. Veideman tabab kahest vabaviskest ühe.

21:41

Senegal on teinud hämmastavaid pallikaotusi - kuidas saab mitu rünnakut järjest sööte kaks meetrit valesse kohta anda!?

21:39

65:48 - Senegal saab lõpuks ometi punkte juurde.

21:38

65:43 -  Veidemani vabavise ja Eichfussi lähivise kavatavad Eesti eduseisu juba 22punktiliseks. Et lõpuni on jäänud alla kuue minuti, on seis ootamatult väga turvaline.

21:34

Rait-Riivo Laane sai mängujuhi kohal vahetusmehena igati kiiduväärselt hakkama.

21:33

62:43 - Dorbekult veel üks kolmene! 33:8 spurt Eestile.

21:32

59:43 - Toome korvi alt kaks punkti juurde. Ja kohe teevad senegallased 24 sekundi määruse rikkumise otsa!

21:30
Ville Arike

57:43 - Neljas veerand, Dorbek kiirrünnakust.

21:28
Ville Arike

Veerandaeg läbi. Esimese poolaja taustal näib uskumatu, et Eesti võitis kolmanda perioodi 26:8!!!