Manchester City alistas 3:1 LiverpooliFoto: Rui Vieira
26. august 2014, 00:16

Ingismaa kõrgliiga teise vooru kohtumises ei jätnud tiitlikaitsja Manchester City mullusele hõbedaklubile Liverpoolile mitte mingit võimalust ning võitis 3:1.

Esimesel poolajal näitas Liverpool rohkelt võimalusi, kuid just City ründaja Stevan Jovetic oli see, kes 31. minutil mänguskoori avas. Sama mees kõmmutas Liverpooli väravasse 52. minutil, alustades ise ka rünnakut, söötes palli kannaga Samir Nasrile.

Kohtumise meeldejäävaima hetke üle vastutas seitseteist minutit hiljem vahetusest sekkunud Sergio Agüero, kes jõudis platsil viibida vaid 23 sekundit, kui lõi juba värava.

Liverpooli mahlad olid otsakorral, kuid autabamus saadi tänu Pablo Zabaleta omaväravale kirja - tema ja Rickie Lambert jagelesid väravajoone juures ning õnnetult läks Joe Harti tõrjest põrkunud pall siiski väravasse.

Liigatabelis on nüüd täiseduga neli klubi - 6 punkti on kogunud nii Tottenham, Manchester City, Chelsea kui Swansea.