Zeniit võttis kahe mängu kokkuvõttes 4:0 võiduFoto: YORICK JANSENS
26. august 2014, 23:36

Meistrite Liigasse pääsesid Küprose, Valgevene ja Sloveenia klubid (1)

Euroopa jalgpalli Meistrite liigas toimuvad täna-homme otsustavad play-off kohtumised. Nende järel saavad selgeks need 10 meeskonda, kes pääsevad maailma ihaldatuimasse klubijalgpallisarja ehk Meistrite Liigasse, kaotajad peavad leppima "vaese mehe Meistrite Liiga" ehk Euroopa Liigaga. Täna tagasid koha 32 Euroopa parima klubi sekka St Peterburgi Zeniit, FC Porto, Borissovi BATE, Nikoosia APOEL ja Maribor.
23:39

Porto alistab Lille'i 2:0 (kokkuvõttes 3:0), APOEL nuhtleb Aalborgi 4:0 (5:1), BATE Slovanit 3:0 (4:1) ning suurima üllatuspommi lõhkab Maribor, kes alistab võõrsil 1:0 Glasgow Celticu ja pääseb kahe mängu kokkuvõttes 2:1 Meistrite Liigasse. Mänguõhtu esimeses kohtumises sai St Peterburgi Zeniit 3:0 jagu Standard Liege'ist ja pääses edasi koondskooriga 4:0.

23:38
ottjarvela

Õiglus on siiski olemas - Glasgow Celtic ei pääsenud Meistrite liiga alagrupiturniirile. Olen sellega väga rahul.

23:35

WE DID IT! After 15 years, @ChampionsLeague is coming back to Ljudski vrt! Words can't explain how proud I am of my team right now... #UCL

23:28

2:0 ja 3:0 BATE-le!

Valgevenelased löövad kahe minuti jooksul kaks väravat ja panevad asjad lõplikult paika.

23:23

Bratsilava Slovan jääb viimaseks kümneks minutiks BATE vastu ka arvulisse vähemusse, kui teise kollase ehk kokku punase kaardi teenib ründaja Seydouba Soumah.

BATE juhib hetkel 1:0 ja pääseks koondskooriga 2:1 Meistrite Liigasse

23:19

4:0 APOEL-ile!

Küprose meeskond ei jäta: Cillian Sheridan saadab Aalborgi puuri ka neljanda palli.

23:18

1:0 Mariborile!

Kas näeme Meistrite Liigas tõepoolest Sloveenia klubi?! Veerand tundi jääb kohtumise (normaalaja) lõpuni, kui Marcos Tavares Maribori Glasgow's Celticu vastu juhtima viib.

23:17

23:13

2:0 Portole!

Nüüd on asjad selged ka Portugalis, kui kolumblane Jackson Martinez näitab oma klassi ja realiseerimisoskust. Kahe mängu kokkuvõttes 3:0 ning Lille vajab edasipääsuks kolme vastuseta väravat, kuid senise mängupildi põhjal pole neid küll kusagilt paistmas.

23:12

23:11

3:0 APOEL-ile!

Küprose klubi tahab vist taanlased maapõhja taguda - Efstathios Aloneftis teeb 64. minutil seisuks juba 3:0. Kokkuvõttes APOEL juhtimas 4:1

22:52

1:0 Portole!

Ideaalne teise poolaja algus Portole, kui Yacine Brahimi keerutab Lille'i väravasse suurepärase karistuslöögi. Porto kahe mängu kokkuvõttes ees 2:0.

2:0 APOEL-ile!

Tomas De Vincenti duubeldab 44. minutil Küprose klubi eduseisu ning Aalborgi seis on hapu - APOELi edu kahe mängu kokkuvõttes on nüüd 3:1