Hetk eilsest kohtumisest, kus Margus Hunt (vasakul) murrab maha Indianapolis Coltsi mängujuhi Chandler Harnishi.Foto: Aaron Doster
Õhtuleht.ee 29. august 2014 13:45
Ööl vastu tänast peetud Cincinnati Bengalsi ja Indianapolis Coltsi vahelise NFLi hooajaeelse mängu parimaks valitud kaitsemängija Margus Hunt sõnas pärast kohtumist Bengalsi kodulehele, et võrreldes möödunud uustulnuka-aastaga on ta selgelt edasi läinud.

"Olen siin süsteemis olnud aasta jagu. Ma tean, kus platsil olla ja kõiki minule pandud kohustusi. Nüüd saan ennast täielikult avada ja mängida. Harjutuskorrad ja treeninglaager on mind aidanud enesekindluseni, mis mul eelmisel aastal puudus. Saan mängida vabamalt ja kiiremini. Eelmisel hooajal läks minu enesekindluse vähesus nii kaugele, et kus mul oli võimalus ja lausa kohustus sack (mängujuhi mahaniitmine - toim) teha, aga ma ei suutnud alustatut lõpetada," rääkis ta.

Eilseks kohtumises jäi Hundi arvele koguni kolm sacki. "Pulli kombel võib tormata küll, aga sellest pole abi, kui sa üritust lõpule ei vii. Töötasin kõvasti ja üritasin kõigest väest mängujuhti kätte saada," lisas ta Coltsi alistamise kohta.

Bengals võitis Coltsi koguni 35:7.