Konstantin VassiljevFoto: Aldo Luud
29. august 2014, 22:06

Vassiljev vigastas põlve. Mis saab koondisest? "Homme tulen Tallinna ja siis vaatame." (2)

Konstantin Vassiljev tegi täna debüüdi poola kõrgliigas, ent pidi juba pärast pool tundi kestnud mängu vigastuse tõttu platsilt lahkuma. "Praegu teeb valu põlve külgside vasakult," sõnas mees Õhtulehele.

Vassiljev tuli oma uue koduklubi Gliwice Piasti eest platsile teise poolaja algul ning just tema heast söödust sai alguse rünnak, millest lõi Bydgoszczi Zawisza vastu 3:0 võidu võtnud Gliwice klubi avavärava. Siiski ei olnud eestlase debüüt väga meeldiv: juba 78. minutil pidi poolkaitsja vigastuse tõttu tagasi varumeestepingile tulema.

"Väike vigastus hetkel on. Homme tulen Tallinna ja siis vaatame," sõnas Vassiljev pärast kohtumist. Kuigi tõde selgub homme, on Eesti koondise keskväljamootor optimistlik, et veidi enam kui nädala pärast algava EM-valiksarja alguseks on temaga kõik korras: "Ilmselt on nüüd paar päeva vaja puhata."