Rauno Alliku (esiplaanil). Foto: ARNO SAAR
30. august 2014, 14:50

Flora jäi tabeli viimase vastu taha, võitis lõpuks suurelt

Jalgpalli meistriliiga liider FC Flora oli täna 27. vooru mängus võõrsil tabeli viimase Jõhvi Lokomotiivi vastu avapoolajal pigem kehvakene, aga lõpuks võttis suure ja seisusekohase võidu 5:2.

Rauno Alliku avaväravale vastasid "jõhvikad" kahe tabamusega, kui eksisid Flora väravavaht ja kaitseliin. Alliku teine värav tõi enne vaheaega tabloole viigiseisu.

Teisel poolajal survestas Flora juba korralikumalt, aga enne nad väravateni ei jõudnud, kui Lokomotiiv jäi vähemusse, sest 55. minutil nägi punast Aleksander Nikulin.

Seejärel skoorisid vahetusest mängu tulnud Sander Post kahel ja Albert Prosa ühel korral.

Floral on liidrina nüüd 61 punktiga 27-st mängust. Ühe mängu vähem pidanud Levadial on koos 57, nagu ka Nõmme Kaljul (27-st).