Allar Raja (LAURA OKS)

Eesti paariaerulise neljapaadi kogenuim liige Allar Raja (31) sõnas tunnike pärast viienda kohaga päädinud MM-finaali, et meie meestel ei tasu pead norgu lasta.

"Mitmed MK-etappidel tugevalt esinenud paadid ei pruukinud siin üldse A-finaali saadagi. Selle põhjal on nii üldine kui meie tase väga hea," ütles Raja. "Teame, et kui meil ideaalne sõit tuleb, siis võime sõita igat värvi medalile." 

Ta lisas: "Emotsioon on selles mõttes rahulolev, et väga hea oli sõita finaalis. Finaalis saavad 50% paatidest medali, meil oli see võimalus, aga ilm mängis ka natuke vingerpussi. Tõesti olid väga keerulised olud. Sellise ilmaga paratamult esimene-teine-kolmas vesi nopivad medalid, teised veed pakuvad medalikonkurentsi 1500 meetrini.”

Tänast sooritust kommenteeris Raja järgnevalt: "Distantsisõidul olid omad plussid, väga hea minek, väga kontrollitud sõit, samas olid ka sellised ärakoperdamised, nagu viimase 500 alguses, kus suutsime jääda aerudega vette kinni niimoodi, et esimese hooga ei saanud arugi, aga järgmine hetk olid sakslased ja hiinlased läinud."

Jaga artiklit

2 kommentaari

N
nõmme  /   19:22, 31. aug 2014
kui oled kaelani pasas siis ei tohi pead norgu lasta !
R
REEDE  /   18:19, 30. aug 2014
pead norgu laskma

Päevatoimetaja

Denes Kattago
Telefon 51993733
denes.kattago@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis