USA suurim punktitooja oli Kenneth Faried 22 punktiga.Foto: RAFA RIVAS
Korvpalli MM 2019
1. september 2014, 00:12

KORVPALLI MMi TEINE PÄEV: Poolaja kaotanud USA võitis lõpuks kindlalt Türgit

Hispaanias toimuval korvpalli MMil oli kavas algrupiturniiri teine voor. Ilmselt kõige enam tõestamist on põhjanaabritel soomlastel, kes eile hilisõhtul said USA käest tappa koguni 59 punktiga. Täna heitlesid soomlased Ukrainaga ning võtsidki 5-punktise võidu 81:76. USA võitis Türgit 98:77, kuigi kaotas poolaja 35:40.
00:45

Kõik tänased tulemused:

00:38

Hispaania võitis päeva viimases mängus kindlalt Egiptust 91:54. Eile Iraani vastu kerge vigastuse tõttu pingile jäänud Serge Ibaka viskas hispaanlaste resultatiivseimana 18 punkti ja võttis maha 8 lauapalli.

00:35

Kenneth Faried tõi USA edukaimana 22, Anthony Davis lisas 19 punkti (kõik teisel poolajal). Türklaste poolelt vastas Cenk Akyol 12 punktiga. Kogu statistika.

00:17

Mäng läbi, USA võidab lõpuks rahulikult 98:77.

00:14

2 minutit lõpuni ja USA ees 95:72.

00:12
bie_basketball

Huge ovation for Faried as he comes out #Spain2014

00:07
Ats Kuldkepp

Kaks alley-oopi Anthony Davisele ja USA juba 82:63. USA pidi Türgist klassi võrra parem olema ja lõpuks lööb see ka välja.

00:02
ETSportando

Harden tries to do eurostep twice in a row, but he doesn't know that players in Europe are able to defend it. Result: 0/2.

00:01

Samal ajal juhib Hispaania kolmanda veerandaja alguses Egiptuse vastu 53:24.

00:00

Kahe minutiga on USA juba 74:60 ette läinud.

23:56

Kolmanda veerandaja lõpuks läheb USA 66:60 juhtima. Jõuline ääremängija Kenneth Faried on USA edukaimana toonud 16 punkti ja 6 lauapalli. Faried on oma võitlusvaimu ja atleetlikkust näidanud ka NBAs Denver Nuggetsi ridades, aga USA koondises tulevad tal pisut üllatuslikult kõik asjad veelgi paremini välja.

23:46

USA on enda mängu käima saanud, aga kaitses jäetakse türklased järjest kolmesejoone taha vabaks. Ning kolmandal veerandajal karistatakse kõik eksimused ära. 59:59, 3 minutit kolmanda perioodi lõpuni.

23:42

Esimesel poolajal nulli peale jäänud USA parim pikk Anthony Davis on teisel poolajal nelja minutiga kogunud juba 11 punkti ja seis on viigis 53:53.

23:38

Türgi on teist poolaega alustanud Ender Arslani ja Sinan Güleri järjestikuste tabavate kaugvisetega ja juhitakse 51:45.

23:33

Teine poolaeg algas!

23:32

Suurim vahe tuleb sisse vabavisetes. Türklased on neid tabanud 18st 13, USA 5st 3.

23:30

USA on poolajaks teinud 9 pallikaotust. Seda on küll nelja võrra vähem kui türklastel, aga paljud neist on tulnud valesöötudest ja teineteise mittemõistmisest. Türklaste maa-ala kaitse on ameeriklased ebakindlaks muutnud ja halvast rütmist pole lihtne välja murda.

23:18

Eile soomlaste vastu õlitatult toiminud USA mäng on Türgi vastu kokku jooksnud ja poolaaja järel ollakse Türgi vastu 35:40 taga!

Brasiilia Iraani 79:50

ning senise turniiri ehk suurima üllatuse serveeris Senegal, kes sai jagu Puerto Ricost tulemusega 82:75