Senegali ääremängija Abdou Badji (paremal) võitlemas Horvaatia tsentri Ante Tomiciga.Foto: PIERRE-PHILIPPE MARCOU
Korvpalli MM 2019
2. september 2014, 00:45

KORVPALLI MMi KOLMAS PÄEV: Senegal üllatas tugevat Horvaatiat! (2)

Hispaanias toimuval korvpalli MMil oli esmaspäeval kavas alagrupiturniiri kolmas voor, kui pall pannakse mängu A ja B alagruppides. Suurima üllatusena oli Senegal 77:75 üle Horvaatiast, Hispaania oli päeva oodatuimas kohtumises 82:63 üle Brasilliast.
00:56

Kõik esmaspäevased tulemused:

00:41

A-grupi tabeliseis: Hispaania 3 võitu ja 0 kaotust, Prantsusmaa 2-1, Serbia 2-1, Brasillia 2-1, Iraan 0-3, Egiptus 0-3

B-grupp: Kreeka 3-0, Argentiina 2-1, Horvaatia 2-1, Senegal 2-1, Filipiinid 0-3, Puerto Rico 0-3

00:38

Mäng läbi ja kindel 82:63 võit Hispaaniale! Pau Gasol kogus lõpuks 26 punkti ja 9 lauapalli, Sergio Rodriguez lisas 12 silma. Brasilliale tõid Leandro Barbosa 11 ja Andreson Varejao 10 punkti.

00:27

76:58 ja 4.13 lõpuni. Mäng on läinud võrdsemaks ja lahtisemaks.

00:17

Kolmas veerandaeg läbi ja Hispaania on endiselt turvalises 66:47 eduseisus. Pau Gasol on endiselt 24 punkti ja 7 lauapalli peal, Juan Carlos Navarro on Hispaaniale lisanud 10 punkti. Brasiilia resultatiivseimaks on tõusnud tagamees Leandro Barbosa 11 punktiga.

00:07

Pau Gasol teeb uskumatut kontserti! Kolm kaugviset, lisaks üks sops keskpositsioonilt ja seega on 213sentimeetrisel mehel koos juba 24 punkti, visked väljakult sealjuures 13/10. 5.28 enne kolmanda veerandaja lõppu juhib Hispaania juba 61:40.

23:59

Algas teine poolaeg!

23:47

Tulise Hispaania-Brasiilia esimese poolaja võitsid peoperemehed 45:32. Pau Gasol on Hispaaniale toonud 13 punkti, 5 lauapalli ja 3 blokeeritud viset, Brasiilia resultatiivseim on 7 punktiga Nene.

23:40
PaksBasilio

ESP-BRA päris evil andmine

23:36

Hispaania liider Pau Gasol on toonud juba 12 punkti. Nagu ka mängudes Iraani ja Egiptuse vastu, on 34aastane vanameister ka nüüd väga kergete jalgadega ja paistab, et Gasol on leidnud tõepoolest uue nooruse.

23:32

Hispaania võitis Brasiilia vastu esimese veerandaja koguni 30:14, aga teise perioodi algusega on Brasillia pisut järgi tulnud. 33:23 Hispaania kasuks, kui esimest poolaega jääb mängida 5.30.

23:00

Kreeka võidabki Puerto Ricot 90:79 ja jätkab B-grupis täisedu 3 võiduga.

21:58

Seni kõik kohtumised kaotanud Puerto Rico on poolajaks Kreeka vastu taga 33:41.

21:00

Täna on veel jäänud kaks matši - 21.00 algab B-grupis kohtumine Puerto Rico ja Kreeka vahel, 23.00 lähevad A-grupis vastamisi Hispaania ja Brasiilia.

20:57

Prantsusmaa ei teinud endale elu raskeks ja pani Egiptuse kindlalt paika. 94:55 võidumängus tõi Joffrey Lauvergne prantslastele 12 ja Ibrahim Elgammal egiptlastele samuti 12 punkti.

20:20

Argentiina oli hädas Filipiinidega, võites Filipiine vaid 85:81. Luis Scola tõi Argentiinale 19, Marcos Mata lisas 17 punkti. Ranidel de Ocampo vastas filipiinlaste poolelt 18 punkti, NBA-mees Andray Blatche piirdus seekord 14 punktiga, aga võttis maha 15 lauapalli.

19:15

Serbia võitis lõpuks Iraani 83:70. Nemanja Bjelica tõi Serbiale 18 punkti, Iraani poolelt oli hoos keskmängija Hamed Haddadi, kes viskas 29 punkti ja tegi 4 vaheltlõiget.

17:49

Praegu on käimas kohtumine Serbia - Iraan, kus seis püsis poolajani üllatuslikult võrdne. Kolmanda veerandaja alguses on aga Serbia oma teed läinud ja 13 minutit enne mängu lõppu juhitakse 59:45. Seega sarnast pommi nagu Senegal Horvaatia vastu Iraan lõhata ei suuda.

15:35

Mõnus üllatus - Senegal sai teise võidu järjest, seekord alistati Horvaatia 77:75! Timberwolvesi mees Gorgui Dieng uhas 27 punkti. Ja seesama Senegal kaotas nädalapäevad tagasi Eestile ...