Hispaania - Brasiilia.Foto: Jorge Guerrero
Korvpalli MM 2019
2. september 2014, 01:14

FOTOD: Hispaania ei andnud Brasiiliale mingit võimalust

Korvpalli MMi esmaspäeva oodatuimas kohtumises läksid A-grupis vastamisi korraldajamaa Hispaania ning Brasiilia. Hispaanlased juhtisid kohtumist algusest peale ja võitsid lõpuks 82:63.

Esimese veerandaja järel juhtis Hispaania juba 30:14 ja kuigi teisel veerandajal jõudis Brasiilia korraks 10 punkti kaugusele, siis lähemale enam mitte. Teise poolaja alguses käristasid 26 punkti toonud Pau Gasoli järjestikused kaugvisked vahe juba üle 20 punkti ja sarnane eduseis püsis lõpuni.

Juan Carlos Navarro lisas Hispaaniale 12 ja Sergio Rodriguez 10 punkti. Leandro Barbosa ja Andreson Varejao tõid Brasiiliale vastavalt 11 ja 10 silma.

A-grupi tabeliseis: Hispaania 3 võitu ja 0 kaotust, Prantsusmaa 2-1, Serbia 2-1, Brasillia 2-1, Iraan 0-3, Egiptus 0-3

Teiste A ja B-gruppide tulemusi vaata siit!